טאצ' אישי בחדר הילדים: אותיות דקורטיביות מעץ, בעברית או באנגלית ובמגוון צבעים לבחירה, ב-19 ₪ בלבד במקום 40 ₪

החל מ- 209 ₪
שווי הנחה חסכון
440 ₪ 52% 231 ₪
קנו כמתנה
היו הראשונים לרכוש!

בקצרה

עיצוב עם טאצ’ אישי לחדר הילדים, ללא מאמץ! הדבקה פשוטה באמצעות דבק חם או דבק דו צדדי חזק ניתן להזמין אותיות בעברית ובאנגלית מגוון צבעים לבחירה: תכלת, ורוד, ירוק טורקיז או סגול (אותיות עץ מצופות בצבע בחזית בלבד) הרכישה באתר בית העסק » אפשרות לאיסוף עצמי מיפו ההצעה  רק 19 ₪ במקום 40 ₪ לאות עץ דקורטיבית בעיצוב מושקע ובמגוון צבעים לבחירה

האותיות הקטנות

יש לבצע את ההזמנה באתר בית העסק >>, יומיים לאחר קבלת הגרופון במייל האישי המשלוח יתבצע לסניף הדואר הקרוב לביתך זמן האספקה במשלוח: 14 ימי עסקים לאחר קבלת הגרופון במייל האישי  ניתן לבצע איסוף עצמי לאחר 14 ימי עסקים מתאריך 08.03.2013, ולתקופה של 30 יום, בתיאום מראש בלבד בטלפון:054-5911611, ב-"My Letter" ברח' יועזר 4, יפו, בשעות: 10:00-17:00 טלפון לבירורים: 054-5911611 התמונות להמחשה בלבד, תתכן סטייה בגווני הצבעים בין התמונה לבין המוצר הפיזי ראו בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

Advertisement
my letter - מוצרים: טאצ' אישי בחדר הילדים: אותיות דקורטיביות מעץ, בעברית או באנגלית ובמגוון צבעים לבחירה, ב-19 ₪ בלבד במקום 40 ₪

מי אמר שקירות לא יכולים לדבר? עצבו את חדר הילדים עם אותיות עץ מקסימות, במחיר שווה במיוחד רק 19 ₪ במקום 40 ₪ לאות עץ דקורטיבית בעיצוב מושקע ובמגוון צבעים לבחירה אותיות דקורטיביות לקיר עשויות עץ בציפוי צבעוני גובה 15 ס’‘מ, עובי 1.2 ס’‘מ ניתן להזמין אותיות בעברית ובאנגלית מתאים במיוחד להרכבת שמות ילדים או כל מילה אחרת טאצ’ אישי ומקסים בעיצוב חדר הילדים או כל חלל אחר הדבקה פשוטה באמצעות דבק חם עושה את העבודה, וגם דבק דו צדדי חזק על החברה חברת My Letter נולדה במיוחד כדי לתת רעיונות למוצרי דקורציה לבית, למשרד ולכל מטרה אחרת. הדגש העיקרי הוא אותיות דקורטיביות, מילים ומשפטים מעוצבים במגוון צבעים, צורות וגדלים. כל המוצרים מעוצבים באפן אישי ועוברים עיבוד ידני. רוצים לראות בעצמכם? מוזמנים לקפוץ לביקור בחנות התצוגה הגדולה של My Letter נמצאת ביפו, ברחוב יועזר 4 ממש מול מגדל השעון.


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement
Grouber