32 ₪ בלבד במקום 64 ₪ לגרופון כניסה לחוויית משחק בכל המתקנים וההפעלות במתחם "קיפצובה" להנאת הילדים, כולל סופי שבוע וחופשת החנוכה!

שווי הנחה חסכון
64 ₪ 50% 32 ₪
קנו כמתנה
היו הראשונים לרכוש!

בקצרה

בחג החנוכה – כל ילד יזכה בסופגנייה חמה וחגיגית, לצד סדנאות יצירה מיוחדות, הדלקת נרות ולפידים ועוד! פעילות מרגשת לילדים לאורך כל השבוע, כולל שבתות וימי חג מיועד לילדים בכל הגילאים וגם לתינוקות הזדמנות לחוויה משותפת ומגבשת לקבוצות ומשפחות משחקייה רחבה ופעילויות מותאמות גיל נוף מרהיב בהרי ירושלים אפשרות סעידה במקום מאובטח ובעל גישה לנכים ההצעה גרופון כניסה לחוויית משחק בכל המתקנים וההפעלות במתחם “קיפצובה” להנאת הילדים, כולל סופי שבוע וחופשת החנוכה!

האותיות הקטנות

תקף עד ל-2.2.2012 רכישה ומימוש ללא הגבלה הגרופון מקנה כניסה ליחיד - מלווים חייבים בגרופון לא כולל אסימונים למכונות המשחק ילד מגיל שנה ומעלה מחויב בכרטיס בימי שבת ובחנוכה – הגרופון בתוספת תשלום של 7 ₪ מול בית העסק למידע נוסף: 02-5347000 | 02-5347952 הגרופון יהיה זמין בחשבון הגרופון שלך, תחת "ההזמנות שלי" לאחר סגירת העסקה ט.ל.ח בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

קיפצובה - ירושלים: 32 ₪ בלבד במקום 64 ₪ לגרופון כניסה לחוויית משחק בכל המתקנים וההפעלות במתחם "קיפצובה" להנאת הילדים, כולל סופי שבוע וחופשת החנוכה!

ילדים זה שמחה. ילדים זה ברכה. ילדים זה ים של אנרגיה שלא נגמר וצריך לדעת לאן לנתב אותו אם גם הילדים שלך לא זוכרים מה זה לשבת בשקט או לחלופין, בא לך לנתק אותם קצת מהמחשב/ אייפון/ טלוויזיה, תנו קפיצה לקיפצובה, מתחם ענק של בילוי והנאה לכל המשפחה בקיבוץ צובה. על פני שטח של 12 דונם ובשני מבנים מקורים וממוזגים, תוכלו לכייף בשלל פעילויות, מתקנים והפעלות, לילדים גדולים וקטנים קרוסלת פיראטים, סירות בשלט רחוק ומכוניות מתנגשות יקפיצו לכם את האדרנלין, ואם יש לכם חשק לעוד, תוכלו לתת קפיצה למשחקיה שלנו, המכילה פלסטיישן, מגה פלוקס, חדר שעשועי סביבה, ג’ימבורי ועוד. בריכת הכדורים הצבעוניים רק מחכה שתטבלו בה, לפני שתגיעו ללהיט החדש של הפארק’‘כולם יורים על כולם’’ אולם רחב ובו 25 תותחים היורים כדורי ספוג בקיפצובה הילדים לא רק קופצים, משחקים ונהנים…הם גם לומדים קיפצובה הינו מתחם משחקים היוצר סביבת למידה, בה המשתתפים מתרגמים את החוויה והלמידה לכלים פרקטיים לעבודה יום יומית. בין האטרקציות הלימודיות תוכלו למצוא את חדר שעשועי הסביבה, מבוך הטיפוס התלת קומתי, מבוך גורילה ענקית ועוד. כדי להירגע מהאקשן, אתם מוזמנים להיכנס לפארק החי, בו תוכלו לנוח, לטייל ללטף את בעלי חיים ולפגוש נוף טבע מרהיב. גם הקטנטנים יכולים לכייף ברכבת מדליקה, ובמכוניות לקטנטנים בגילאי 36. בנוסף, במקום חדר טף לתינוקות.  כמו כן, במקום מינימרקט ומזנון עשיר ונעים לישיבה.פנקו את הילדים בהרפתקה כיפית, משחררת ולימודית אז בואו לחוויית משחק והפעלות מבית קפצובה, וצבעו את החנוכה בחום ובשמחה שעות הפעילות ימי ראשוןחמישי 13001900 ימי שישי 10001700 ימי שבת 10001900 לאתר קפצובה קפצו לכאן למידע נוסף 025347000  025347952


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement
Grouber