נגמרו חיפושי המתנות לחג: Lego, Ninjago, Melissa & Doug ועוד מותגי איכות לבחירתכם, ב-30 ₪ בלבד לגרופון בשווי 60 ₪ על כל המגוון העצום בבוטיק הצעצועים קנגורו במרכז המסחרי ברמת אביב!

שווי הנחה חסכון
60 ₪ 50% 30 ₪
קנו כמתנה
היו הראשונים לרכוש!

בקצרה

‘קנגורו’ - בוטיק צעצועים ידוע השוכן במרכז המסחרי ברמת אביב, ומציע מגוון עשיר ורחב של צעצועים, צעצועי עץ, משחקי קופסה וחשיבה, ערכות יצירה, מוצרים שלט רחוק, הפתעות, בלונים וכלי כתיבה המון אופציות של צעצועים איכותים + מכשירי כתיבה מתאים לכל הגילאים מוצרי המותגים ‘לגו’ ו’נינג’ה גו’ - כוללים כפל מבצעים! מושלם כמתנה לחג לילדים, לילדים ברוחם - או פשוט לעצמכם! ההצעה 30 ₪ בלבד עבור גרופון בשווי 60 ₪ על כל מגוון הצעצועים, הפריטים והמותגים ב’קנגורו’

האותיות הקטנות

תקף עד 31.5.2012 רכישת גרופונים ללא הגבלה / מימוש של 1 לקנייה הגרופון תקף בימי חול בשעות הפתיחה: בין 9:00 - 18:30 לא תקף בימי שישי וערבי חג כתובת: אופנהיימר 11, תל אביב טלפון לפרטים: 03-6039604     ללא כפל מבצעים (למעט מוצרי 'לגו' ו'נינג'ה גו' - בהם יש כפל מבצעים) השובר יהיה זמין עם תום העסקה תחת 'ההזמנות שלי' ראו את הכללים החלים על כל העסקאות בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

Advertisement
קנגורו - תל אביב: נגמרו חיפושי המתנות לחג: Lego, Ninjago, Melissa & Doug ועוד מותגי איכות לבחירתכם, ב-30 ₪ בלבד לגרופון בשווי 60 ₪ על כל המגוון העצום בבוטיק הצעצועים קנגורו במרכז המסחרי ברמת אביב!

והימים ימי חג וחירות ואביב, תקופת החסד של חול המועד פסח בין ליל הסדר הראשון לחג השני, וירבו בני ישראל בארוחות חג משפחתיות, וכל ילד ששאל יפה את הקושיות וחיפש ומצא אפיקומן, מגניב מבט לסבא בתחינה ובעיניו קושייה חמישית נו סבא, מה הבאת לי לחג? וכל דוד ודודה, אח ואחות, בהתכנסם למפגשי החג עם האחיינים והאחים, חייבים להתכונן מבעוד מועד ולהביא מתנה מושלמת לחמודים הקטנים, שכבר נושאים מבט שובב ושואלים היי דודה, נו אח, מה הבאתם לי לחג? הגרופון של היום מביא בכנפיו מתנות שוות לרוב ולכם רק נותר לבחור מה להביא לילדים, לילדים ברוחם או פשוט לעצמכם תמורת 30 ₪ בלבד תקבלו גרופון בשווי 60 ₪ על כל מגוון הצעצועים, הפריטים והמותגים בבוטיק הצעצועים הידוע ‘קנגורו’ במרכז המסחרי אופנהיימר ברמת אביב קנגורו הוא בוטיק צעצועים עם מגוון עשיר ורחב של צעצועים, צעצועי עץ, משחקי קופסה וחשיבה, ערכות יצירה, מוצרים שלט רחוק, הפתעות, בלונים וכלי כתיבה. במקום יש את כל הצעצועים גם לבנים וגם לבנות המון אופציות של צעצועים איכותים מכשירי כתיבה מתאים לכל הגילאים בקנגורו תמצאו מוצרים של כל החברות הגדולות, כולל המותגים Lego Ninjago Melissa doug Tomy Beyblade 4M Plan Toys


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement
Grouber