רוץ בן-סוסי, רוץ ודהר! רק 59 ₪ במקום 120 ₪ לשיעור לימוד רכיבה על סוסים, בחוות דרך הסוס בהוד השרון

שווי הנחה חסכון
120 ₪ 51% 61 ₪
קנו כמתנה
היו הראשונים לרכוש!

בקצרה

חוות דרך הסוס ממוקמת בלב השרון במקום שקט ופסטורלי עם גישה נוחה מהעיר שיעור לימוד רכיבה המיועד לגברים ונשים בגילאי 6-99 שיעור הרכיבה מתבצע  ע”י צוות מדריכים מקצועי ומנוסה בחווה סוסים רגועים ושקטים המתאימים לכל רוכב ורוכב החווה מנוהלת על ידי נטלי שבי, לה מעל ל-20 שנה ניסיון בעולם הסוסים. החווה מציעה שיעורי רכיבה לכל הרמות ושירותי פנסיון לסוסים ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים

האותיות הקטנות

תקף ל-60 יום, החל מ 22.7.11 ללא כפל מבצעים הגרופון תקף לשיעור לימוד רכיבה באורך של 30 דקות ניתן לרכוש עד 3 גרופונים ולממש עד גרופון אחד בביקור בתיאום מראש בטלפון: 050-2245192 ט.ל.ח בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

Advertisement
חוות דרך הסוס - איזור השרון: רוץ בן-סוסי, רוץ ודהר! רק 59 ₪ במקום 120 ₪ לשיעור לימוד רכיבה על סוסים, בחוות דרך הסוס בהוד השרון

חיים נחמן ביאליק שנחשב לאחד מגדולי המשוררים העבריים נודע בחיבתו הגדולה לטבע ולבעלי החיים. באחד משיריו המוכרים הוא מגשים פנטזיה של ילדות כשהוא צועק בהתלהבות “רוץ בןסוסי, רוץ ודהר טוס בגבעה, טוס בהר רוצה, טוסה, יום וליל, פרש אני ובן חיל”. בעזרת הגרופון של היום תוכלו גם אתם להפוך לפרשים עם שיעור לימוד הרכיבה בחוות דרך הסוס. חוות דרך הסוס היא חווה לרכיבה טיפולית וספורטיבית השוכנת ברחוב דרך הים 3, בשכונת נווה נאמן בהוד השרון. החווה מציעה שיעורי רכיבה לכל הרמות ושירותי פנסיון לסוסים ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. החווה מנוהלת על ידי נטלי שבי, לה מעל ל20 שנה ניסיון בעולם הסוסים. בחווה תמצאו צוות מדריכים מקצועי ומנוסה כמו גם סוסים רגועים ושקטים המתאימים לכל רוכב ורוכב. הגרופון של היום יקנה לכם שיעור לימוד רכיבה חוויתי על סוס באורך 30 דקות בו תוכלו לשפר את הביטחון העצמי שלכם וליהנות מרכיבה כיפית ומהנה. השיעור מיועד לגברים ונשים כאחד מגילאי 699. תשמחו לגלות כי החווה ממוקמת במקום שקט ופסטורלי עם גישה נוחה מהעיר. אז למה אתם מחכים? לא בא לכם כבר לעלות על הסוס ולדהור אל עבר השקיעה? נשאר לכם רק לתאם מראש את השיעור בטלפון 0502245192 שעות פעילות ימים א’ה’ 08002000 ו’ 08001600 ביום שבת המקום סגור.


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement
Grouber