קורס הכנה אונליין לבגרות בכימיה (3 יחידות) ב-199 ₪ בלבד! אתר GOOL - הדור הבא של הלימודים המקוונים

199 ₪
לקנייה!
אנו מעבדים את הבקשה... אנא המתינו
שווי הנחה חסכון
399 ₪ 50% 200 ₪
נותר זמן מוגבל!
מעל 20 כבר נרכשו

בקצרה

הקורס כולל הסברים תיאורטיים, תרגול נרחב, ספר תרגילים שניתן להורדה ולהדפסה חינם, פתרונות מלאים בווידאו, ועוד הרבה! חיסכון ניכר בכסף ובזמן

האותיות הקטנות

יש להירשם לשירות עד חודש מיום רכישת הגרופון
תוקף המנוי באתר הינו ל-8 חודשים מיום הרישום לשירות
לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן > >
מדיניות ביטולים: בכפוף לתנאי השימוש של גרופון (סעיף 24) ולהוראות חוק הגנת הצרכן
הגרופון יהיה זמין בתום הרכישה תחת "ההזמנות שלי"
ראו את הכללים החלים על כל העסקאות

בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

קורס הכנה לבגרות בכימיה (3 יחידות) עם אתר GOOL - לימודים אונליין ב-199 ₪ בלבד במקום 399 ₪!

על מנת לממש את רכישת הקורס יש לבצע את התהליך הבא:

  1. היכנסו לדף “בגרות בכימיה”.
  2. לחצו על הכפתור עם המשפט “מבצע מטורף - כל הפרקים במחיר של 399 ₪” (במרכז המסך).
  3. בשלב זה תועברו לעמוד התחברות. יש ללחוץ על “התחברות למנוי חדש” ולבצע הרשמה.
  4. בשלב הבא תועברו לעמוד התשלום. יש ללחוץ על הקוביה “יש לי קופון” ולהכניס את קוד השובר של הגרופון שרכשתם (מופיע בפינה הימנית העליונה של שובר הגרופון).
  5. לחצו על “הוסף הזמנה ללא תשלום”.

מרגע זה המנוי פתוח עבורך, וניתן להתחיל ללמוד מהאתר. שימו לב לכל קורס יש ספר תרגילים מלא להורדה בעמוד הקורס. בסרטוני הווידאו יש הסבר מלא של כל החומר + פתרון מלא של כל ספר התרגילים.

לסרטון הדרכה לחצו כאן > >

על אתר GOOL:

אתר GOOL ללימודים אונליין, שהוקם ב-2008, הוא כיום אתר הלימודים המקוונים הגדול והמוביל בישראל עם עשרות אלפי מנויים. GOOL מציג את הדור הבא של הלימודים המקוונים – קורסים אונליין בהתאמה אישית! המערכת המתקדמת (GCE), שפותחה במשך כ-6 שנים, מאפשרת לבנות ביעילות ובמהירות קורסים מותאמים אישית לכל סטודנט, כשכל אחד מקבל קורס שמותאם אישית לדרישות המרצה הספציפי שלו.

ב -GOOL מאמינים כי המרצה הוא המרכיב החשוב ביותר בכל קורס, ועליו האחריות שבסופו של דבר הסטודנט יבין את החומר ויצליח במבחן. לכן בחרו במרצים בעלי תואר שני ומעלה, עם יותר מ-10 שנות ניסיון בהוראה אקדמית ובעלי משובים מעולים מהסטודנטים לאורך שנים.

האתר מכיל קורסים מקוונים בכשלושים מקצועות לימוד, הניתנים לצפייה באתר, בטאבלט או בסלולרי - ללא הגבלה! ההסברים באתר בהירים וידידותיים וכוללים את כל התיאוריה הנדרשת. התרגול מתחיל מרבת הבסיס ועד רמת הבחינה. כל התכנים מוגשים בסרטוני וידאו כך שהסטודנטים רואים את התהליכים בצורה מובנית, שיטתית ופשוטה. ממש כמו בשיעור פרטי, והכול בזמן ובקצב של התלמיד. כל קורס באתר מלווה בספר תרגילים שניתן להורדה ולהדפסה חינם. מנוי לאתר מקבל גישה לפתרונות מלאים בווידאו לכל התרגילים בספר.

מלבד החיסכון הניכר בכסף ובזמן, הלימודים עם GOOL יקנו לכל סטודנט שקט נפשי, בין אם נעדר משיעור/ים וזקוק להשלמת חומר הלימוד, מתקשה בנושא מסויים ואו מעוניין בתגבור ותרגול נוסף, למשל לקראת בחינה.

תגיות: קורסי הכנה לבגרות, לימודי בגרות, הכנה לבגרות בכימיה, הכנה לפסיכומטרי ברחבי הארץ, קורסים באינטרנט, לימודים אונליין, קורסים אונליין, קורסים און-ליין, קורס כימיה,

אמרו עלינו

מעבירים את חומר הלימוד בצורה מדהימה. במיוחד המורה הראשי של 5 יחידות. החיים לא לימדו אותי ככה. מדהים
סיון ב. · 4 giorni fa
מעולה יעיל תוצאות מובטחות
יהודה ח. · 31 dicembre 2016
אתר מצוין . מסביר כל שאלה בסרטון באופן מעמיק ופשוט. נהדר נהדר נהדר!
אייל ג. · 11 dicembre 2016

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}