חופשה במזרח: טיול מאורגן בן 10 ימים באי הטרופי סרי לנקה ע"ב חצי פנסיון, כולל טיסות, מלונות, מדריך וסיורים, מ-$1,245 לאדם!

החל מ- 4,790 ₪
ראו אפשרויות
נותר זמן מוגבל!
7 נרכשו

חופשה בסרי לנקה, אי האבנים היקרות - מהמקומות הבודדים במזרח שבהם עדיין ניתן ליהנות מעולם החי הבראשיתי ללא הפרעה. מרקו פולו תיאר את סרי לנקה כ’‘האי הטוב בעולם’’. גם היום ניתן לראות את שחזו עיניו: אי טרופי עתיר אתרים וטבע, חופים מזמינים, מרבדי תה ירוקים ואינסופיים, טבע פראי, תרבות מרתקת ואתרים ייחודיים, ערים עתיקות, מבצרים, מקדשים, תושבים מסבירי פנים, אוכל נפלא ואווירה שלווה, שמורות טבע המאפשרות טיולי ספארי וטבע. טיול המשלב אנשים חייכנים, אוכל נהדר, נופי הרים ירוקים, נוף עירוני, מצודות סלע כבירות, שמורות טבע שוקקות בבע’‘ח ובעדרי פילים החיים בר בטבע וחופים הנחשבים ליפים בעולם.

ההצעה:

טיול מאורגן לסרי לנקה בן 10 ימים ע”ב חצי פנסיון:

בתאריכים 8-16.3:
רק $1,245 (4,790 ₪) לאדם בהרכב זוגי 

בתאריכים 21-29.3:
רק $1,345 (5,178 ₪) לאדם בהרכב זוגי 

• מותנה ברכישת 2 שוברים
• הגרופון ניתן לרכישה עד 10 תשלומים
• לרכישת כרטיס SIM בינלאומי לשיחות וגלישה באינטרנט ללא הגבלה לחצו כאן
• לרכישת מט”ח לטיסה במחירים אטרקטיביים ובתשלומים לחצו כאן


המחיר כולל:
• טיסות בינלאומיות סדירות דרך יעד ביניים לקולומבו סרי לנקה
• מיסי נמל ותוספת דלק מסי הנמל, היטלי הדלק והביטחון מעודכנים נכון ל 2016/05/01
• בתי מלון: דרגת תיירות ראשונה
• סיורים וביקורים אטרקציות כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול
• כלכלה: חצי פנסיון
• אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע תכניות הטיול והעברות
• טיפים לנותני השירותים בחו’‘ל
• מדריך ישראלי מקצועי מצוות מדריכי כרמל

• הגרופון ניתן לרכישה עד 10 תשלומים

מסלול הטיול:

יום 2+1: ת’‘א - קולומבו (Colombo)
ניפגש בשדה התעופה לטיסתנו לקולומבו בירת סרי לנקה. לאחר הנחיתה וככל שיותיר לנו הזמן נצא לסיור היכרות עם העיר. הבריטים, הגיעו לאי ב 1815 שינו את שמו לציילון, זיהו את הפוטנציאל הטבעי, סללו מסילות ברזל נטעו מטעים הקימו מבנים מרשימים – בקולומבו, נראה את מרכז העסקים והמסחר של קולומבו – אזור הפורט )Fort The ,)הקרוי על שמו של מבצר שעמד ברובע בעבר. כיום תופסים את מקומו בנייני משרדים, גורדי שחקים, מלונות, מרכזי קניות וחנויות. בתום הסיור נמשיך לבית המלון.

יום 3: נגומבו (Negombo) - פינוואלה (Pinnawala) - דמבולה (Dambulla)
לפני ארוחת הבוקר נצא לנמל הדייגים הצבעוני נגומבו, נבקר בשוק הדייגים הענק לחוויה ססגונית במיוחד. נחזור לארוחת הבוקר ונצא צפונה לאורך החוף המערבי של סרי לנקה. נעצור לביקור בפינאוולה. אתר מיוחד לטיפול בפילים יתומים שמאות ספרים הוקדשו לו. המקום החל ב 1975 עם 7 פילים יתומים וכיום הם יכולים לראות אפילו נכדים! הפילים נעים באופן חופשי המאפשר להם להכיר אחד את השני. בתום הסיור נצא צפונה אל דמבולה – מקדש מערות גדול השוכן בלב הג’ונגל בתוך סלע תלול ומעל כפר קטן הנושא את אותו השם. במערות דמבולה מוצבים פסלי בודהה מהמאות ה-18-15 לספירה. במשך הדורות הלך המקום והתפתח למרכז דתי שבו התווספו למערות, פסל ענק של בודהה שוכב וכ-150 פסלים נוספים של בודהה בגדלים שונים וציורים קיר צבעוניים. לעת ערב נגיע לבית המלון באזור ללינה.

יום 4: דמבולה (Dambulla) סיגיריה (Sigiriya) קנדי (Kandy)
לאחר ארוחת בוקר ניסע לסיגיריה הנחשבת לאחד משמונת פלאי תבל הבנויים. ראש המצודה היה מעוצב כראש אריה ענק. היום השתמרו רק כפות הרגליים הענקיות, דרכם נעלה לפסגה. נבקר באתר ובגנים המרשימים סביב ונטפס אל ‘‘מצודת סלע סיגיריה’’ אשר נבנתה במאה ה-5 לספירה. בדרך נראה את קיר המראה וציורי הקיר של ‘‘העלמות השמימיות’’- ציורי קיר עדינים ויפים שהצבעים המקוריים בהם לא דהו מעל ל-2000 שנה. נמשיך לקנדי, שהייתה עיר הבירה האחרונה )עד בוא האנגלים(, של מלכי סרי לנקה ומעולם לא נכבשה בשל היותה מוסתרת בהרים. עד היום העיר משמשת כבירה הדתית – תרבותית של המדינה וכמקום בו שרדה הממלכה הסינהלית האחרונה של סרי לנקה. נעלה לתצפית נוף ונוכל לראות מדוע כשלו הניסיונות לכבוש את העיר. מקומה של קנדי כשריד האחרון לתרבות הסינהלית העתיקה יצר תרבות ייחודית למקום. נמשיך אל מבוך הסמטאות של העיר העתיקה ונלך לאיבוד בין המבנים הישנים, חנויות, מסעדות ומעדניות. ניחוחות של ישן וחדש מתערבבים. לעת ערב נגיע לבית המלון ללינה.

יום 5: טיול יום - נווארה אליה (Elia Nuwara) מפלי רמבודה (Ramboda)
עם בוקר נצא אל נווארה אליה, בירת ארץ התה, הגבוהה בערי סרי לנקה. הדרך תוליך אותנו בארץ הגבעות, אזור הררי ירוק ויפהפה, עם מטעי תה, יערות עננים, אגמים, נהרות ומפלים. האקלים נהדר וקריר, שינוי מרענן לאקלים הטרופי השורר בכל האי. משמעות השם בסינהלית היא ‘‘עיר האורות’’, אך הבריטים שייסדו את העיר, כינו אותה ‘‘אנגליה הקטנה’’. מרבית מהמבנים בעיר משמרים את הסגנון הוויקטוריאני הקולוניאלי שהביאו הבריטים עימם במאה ה-19 .הכיכר המרכזית הגדולה, בית הדואר הישן, אגם גרגורי בו ניתן לשוט ולדוג, והפארק ע’‘ש המלכה ויקטוריה שנמצא בלב העיירה – כאילו לרגע נחתנו בבריטניה. נמשיך אל מפלי רמבודה מפלים אדירים שוצפים מים הנופלים מגובה רב וחותרים את דרכם מטה אל המישורים. כמויות המים באזור הזה הן בלתי נדלות ומקורן בכמויות המשקעים הרבות שיורדות כאן כל השנה. לעת ערב נשוב לבית המלון ללינה.

יום 6: קנדי ‘‘מקדש השן’’ (Tooth the of Temple) - מכרות רטנפורה (Ratnapura) - בנטוטה - (Bentota Beach)
לאחר ארוחת בוקר נשלים את סיורינו בקנדי, נצא לביקור ב’‘מקדש השן’’ - מקדש בו נשמרת אחת משיניו של בודהה מלפני 2500 שנה, שהוכרז כאתר מורשת עולמית. במקדש נערכים טקסים במשך היום והוא מקום עליה לרגל מהחשובים ביותר בעולם הבודהיסטי. מאחורי המקדש נמצאת שמורת הטבע אודוואטקלה )Udawattekele ,)פינה של שקט בעיר וכן בית למינים רבים של ציפורים, פרפרים וקופי מקוק. העיר מרכזת כמות גדולה של בתי אומן לריקוע מתכות וליטוש אבנים יקרות – מהן מגיע שמו של האי – אי האבנים היקרות. נצא לביקור באזור ממנו מגיעות האבנים, במכרות שבאזור רטנפורה, מוקד של סחר, תעשייה ויצור אבני חן. בתום הביקור נמשיך לרצועת החוף של בנטוטה. לאחר הגעתנו לאתר הנופש על חוף הים נתפנה לחופשה שרק סרי לנקה יכולה להעניק.

יום 7: יום נופש בבנטוטה (Beach Bentota)
נופש ומנוחה בחוף בנטוטה , אפשרות לפעילות ספורט ימית או טיולים עצמאיים, טיולי על חופים לבנים או רביצה על קו המים. לעת ערב השמש השוקעת יוצרת קשת של צבעים על המים וכל צלם ירגיש כמקצוען.

יום 8: יום נופש בבנטוטה (Beach Bentota)
חופי הים של סרי לנקה נודעים בייחוד לחובבי הפעילות הימית, הגלישה והצלילה. אך הם תפאורה מושלמת לנופש אמתי, בטן גב ולפעמים גב ובטן, או הליכה רגוע תוך נשנוש של פרי טרופי חתוך או שתייה של קוקוס שנחצה בזה הרגע.

יום 10+9: בנטוטה (Beach Bentota) - מדגרת הצבים - בית יוצרי מסכות - הדייגים התלויים - תל אביב
לאחר ארוחת הבוקר וסידורים אחרונים נצא צפונה לקולומבו. באזור מספר חוות ומדגרות לצבי העוסקות בהגנה ובהצלה של חמישה מינים של צבי ים. החווה קונה ביצים שהוטלו בחופים על-ידי צבות ים ובכך מצילה אותן מטורפים או ממכירה בשווקים. כאשר הצבים הקטנים פוקחים עיניים, הם משוחררים לים. נמשיך בדרכנו ונעצור בבתי אומן של יוצרי מסכות. מסכות שדים הן חלק חשוב בפולקלור המקומי ותושבי סרי – לנקה מוכרים מסכות גדולות וקטנות, המצטיינות בעיבודים מפותלים וצבעוניים מאוד. נמשיך בדרכנו צפונה ובאם יתמזל מזלנו נוכל לראות את אחד מסמליו של האי – הדייגים התלויים אשר כבמעשה קסמים מרחפים מעל המים בטכניקת דייג מקומית. נשוב לסיור בעיר הבירה של סרי לנקה ונותיר זמן לקניות ככל שיותיר לנו הזמן. נמשיך לשדה התעופה לטיסתנו לישראל. נחיתה בבוקר היום העשירי לטיול.

טיול נעים :)

דגשים

כולל ביקורים בקולומבו, פינוואלה, מפלי רמבודה, ‘‘מקדש השן’’, מכרות רטנפורה, בנטוטה, מדגרת הצבים, בית יוצרי מסכות, הדייגים התלויים ועוד!

מה אתם מקבלים

האותיות הקטנות

תקף בתאריכים:

טיול 10 ימים ו-7 לילות:

8-16.3

21-29.3

פרטי טיסות:

טיסות סדירות דרך יעד ביניים לקולומבו סרילנקה

הלוך: המראה: 21:45, נחיתה: 15:20

חזור: המראה: 20:25, נחיתה: למחרת 08:40

שעות הטיסה נתונות לשינוי

מותנה ברכישת מינימום 2 שוברים

הגרופון ניתן לרכישה עד 10 תשלומים

יש לוודא שהדרכון תקף ל-6 חודשים ומעלה

תוספות ושדרוגים ישירות מול בית העסק

תכנית הטיול הינה תכנית עקרונית, חברת כרמל תיירות תעשה ככל שביכולתה להבטיח את הצלחת הטיול וביקור בכל האתרים המפורטים בתוכנית. ימי הטיול יכולים להשתנות בעקבות הסיבות הבאות:

מועדים - חגים ואירועים מקומיים במסלול הטיול, מזג האוויר, שיקול דעת המדריך ושינויים בלו''ז הטיסות

המחיר לא כולל:

ביטוח רפואי - כבודה והוצאות אישיות

תוספת לאדם בחדר ליחיד

הוצאות בעלות אופי אישי: משקאות המוגשים במהלך הארוחות, כביסה, סרטים בתשלום בחדרים ושרותי חדרים

דמי סבלות

הוצאות אישיות אחרות

כל מה שלא כתוב בתוכנית ו''במחיר כולל''

תשר למדריך הישראלי 4$ ליום לאדם

אשרת כניסה לסרי לנקה

מומלץ להנפיק את אשרת הכניסה בארץ על מנת לחסוך את זמני ההמתנה בשדה התעופה שעלולים להיות ארוכים מאוד ולעכב את הקבוצה

את ההנפקה מראש יש לבצע אונליין באתר ממשלת סרי לנקה באופן אישי ולבצע תשלום באתר

טרם ההנפקה יש להצטייד בדרכון בתוקף (עמו תיסעו ליעד) וכרטיס אשראי תקין

ניתן להנפיק את האשרה רק 180 יום טרם היציאה והיא ל30 יום מתאריך הכניסה.

עלויות הנפקת אשרת הכניסה לסרי לנקה:

הנפקת אשרת הכניסה אונליין - עלות של $30

הנפקת אשרת הכניסה בשדה התעופה - $35

לשאלות נפוצות - לחצו כאן

בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו

מדיניות ביטולים: בכפוף לתנאי השימוש של גרופון (סעיף 24) ולהוראות חוק הגנת הצרכן

הגרופון יהיה זמין בתום הרכישה תחת "ההזמנות שלי"

ראו את הכללים החלים על כל העסקאות

אופן המימוש


להזמנות, יש ליצור קשר עם חברת ''כרמל שירותי תיירות'' תוך 24 שעות, מיד עם קבלת הגרופון במייל האישי, בטלפון: 03-549-8144 (שלוחה 2). בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

יתרונות

הגרופון ניתן לרכישה עד 10 תשלומים.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}