מאורגן ג'יפים בגאורגיה, כולל סופ"ש: טיול בן 3/4 לילות ע"ב חצי פנסיון, כולל טיסות, מלונות וערבי פולקלור, החל מ-$599 לאדם!

החל מ- 2,330 ₪
ראו אפשרויות
נותר זמן מוגבל!
מעל 10 כבר נרכשו

טיול ג’יפים מאורגן בגאורגיה הקסומה - מתאים למשפחות, זוגות או קבוצות. מסורות של המזרח והמערב נפגשות ויוצרות תרבות שונה וייחודית, עם היסטוריה מפוארת ונופים טבעיים שאין דומים להם בכל העולם.

ההצעה:

טיול ג’יפים בגאורגיה בן 3/4 לילות על בסיס חצי פנסיון:

3 לילות בסופ”ש:
רק $599 (2,330 ₪) לאדם בהרכב זוגי (מותנה ברכישת 2 שוברים)

4 לילות:
רק $699 (2,719 ₪) לאדם בהרכב זוגי (מותנה ברכישת 2 שוברים)

הטיולים כוללים:
• מפגש הכנה לפני הטיול
• העברות מהשדה למלון ובחזרה
• ג’יפ גדול ונוח לכל ארבעה לא כולל דלק לפי תוכנית הטיול. תוספת 75 דולר לאדם ל 2 בג’יפ עד גמר המלאי
• לינה במלונות בדרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים
• האירוח על בסיס חצי פנסיון (א.בוקר + א.ערב)
• מדריך מצוות דורון טרוול מדריך דובר עברית
• 2 ערבי פולקלור המשלבים ארוחת ערב עם הופעה, יין, מוזיקה וריקודים
• סדר ימי הטיול עשוי להשתנות לפי החלטת הצוות המוביל
• התוכנית המופיעה כאן מוצגת כסיפור דרך ויכולה להשתנות ע’‘פ החלטת הצוות המוביל ולפי שיקול דעתו
• יתכנו שינויים הורדת או הוספת אתרים לפי מזג אוויר, זמן או החלטות מקצועיות של הצוות המוביל
• הנסיעות על שטח או על כביש יקבעו ע’‘י הצוות בהתאם לתנאי שטח וזמן
• המלונות עשויים להשתנות למלונות ברמה זהה
• זמני הטיסות יקבעו בסמוך לטיסה וע’‘פ לוח הטיסות של חברת התעופה

• מותנה ברכישת מינימום 2 שוברים
• הגרופון ניתן לרכישה עד 10 תשלומים

מסלול טיול 3 לילות:

יום 1: ת’‘א - טביליסי:
טיסה משדה התעופה בן גוריון על פי השעה הנקובה בכרטיס. יש להגיע לשדה התעופה כ-3 שעות לפני השעה הנקובה בכרטיס הטיסה.
בשדה התעופה טביליסי ניפגש ביציאה מאולם איסוף המזוודות, ליד בנק אוף גאורגיה (קאונטר בצבע כתום להחלפת כסף), הממוקם באולם מקבלי הפנים בשטח המקורה.
העברה למלון במרכז טביליסי.

יום 2: טביליסי - קאחתי – סיגנרי:
נצא לטייל בחבל היין ‘‘קאחתי’’ הממוקם באזור המזרחי של גאורגיה, העתיר בגפנים ויקבים. ניסע בדרכי עפר דרך כפרים שתושביהם חיים כמו לפני מאות שנים ונבקר באחד מבתי הכפר לחוות חוויה אותנטית זו.
גאורגיה רואה עצמה כארץ המוצא של היין. מחקר ארכיאולוגי מציג עדויות לקיומה של תרבות יין בגאורגיה לפני 7,000 שנים. רבים מאמינים כי המילה האנגלית ‘‘wine’’ נגזרת מן המילה הגאורגית ‘‘gvino’’. היין ממלא תפקיד מרכזי בטקס הכנסת האורחים הגאורגי המפורסם ומשמש כסמל לידידות.
נבקר בעיירה ציורית מדהימה בשם ‘‘סיגנרי’’ ששוחזרה לאחרונה וידועה כ-‘‘מלכת היופי’’ של העיירות בגאורגיה. עיירה זו הממוקמת על פסגת גבעת ‘‘קאחתי’’, עודנה מסוגרת בחומות המגן הארוכות הסובבות אותה. החומות נבנו בימיו של המלך ארקלה השני במחצית השנייה של המאה ה-18. לאורך החומה 26 מגדלים הנקראים על שמו של כל אחד מכפרי הסביבה. המקום שימש בעבר כמקום מפלט לקהילה כולה. מהעיר נצפה לעבר הנופים הנהדרים של עמק ‘‘אלאזאני’’ ושל הרי הקווקז הגבוהים.
בשעות אחר הצהריים נאכל ארוחה גאורגית טיפוסית עם יין שיוצר בייצור ביתי. נשתה כוס לחיים בהנחייתו של ‘‘הטמאדה’’ ונלמד את מנהגי השולחן הגאורגי. (הארוחה אינה כלולה בחבילה וניתנת בתשלום ע’‘פ החלטת/ בקשת המשתתפים בטיול ובתיאום עם המדריך).
נצפה בתהליך האפייה של ה’‘פורי’’ הלחם הגאורגי ותהליך הכנתו של הממתק הגאורגי ‘‘צורצחלה’’ העשוי מאגוזי מלך העטופים במרקחת ענבים.
את ארוחת הערב נאכל במסעדה מקומית אותנטית בשילוב מופע פולקלור.
נלון בטביליסי או בסיגנרי.

יום 3: גודאורי - קאזבגי - בדרך הצבאית:
ניסע לכיוון ‘‘קאזבגי’’ דרך נופים הרריים מדהימים ונצפה לעבר פסגות ההרים המתנשאים לגובה של כ-5,000 מטר. ניסע לאגם ‘‘זינוואלי’’ אשר מימיו מוזרמים לתחנת כוח המייצרת את חלק הארי מתצרוכת החשמל של טביליסי רבתי.
נמשיך בנסיעה למבצר ‘‘אנאנורי’’ אשר שימש מקום התבצרות לראשי השבטים הארגאווים בעבר. נחצה את הגבול הגיאוגרפי בין אירופה לאסיה ונמשיך לקווקאז הגבוה.
נבקר במונומנט האחווה שהוקם על ידי הרוסים לציון 200 שנות ידידות בין המדינות.
נמשיך בנסיעה באזורים הרריים מרהיבים בכביש המוביל אל עבר הר הגעש הכבוי ‘‘קאזבגי’’, שהוא ההר השני בגובהו בגאורגיה ומתנשא לגובה של 5,047 מ‘. ההר מכונה על ידי המקומיים ‘‘הקרחון’’ - שכן פסגתו מושלגת במהלך כל ימות השנה ונופו הוא מן המרהיבים בקווקאז.
נבקר בכנסיית השילוש הקדוש ממנה נשקף הר קאזבגי המרהיב.
נלון בטביליסי או בקווקז.

יום 4: גווארי - מצחאטה -שווקים:
ניסע למנזר ‘‘ג‘ווארי’’ - מהיפים והחשובים בגאורגיה, ממנו נצפה אל נהר המטקברי המרהיב. המנזר מסמל את תחילתה של הנצרות בגאורגיה שהובאה ע’‘י נינו הקדושה.
נמשיך בנסיעה לעיר מצחאטה, המאפיינת את ההיסטוריה הגאורגיאנית.
העיר שימשה כבירתה של גאורגיה בין המאה ה-3 לפנה’‘ס והמאה ה-5 לספירה והייתה המקום בו קיבלו אזרחי גאורגיה את הנצרות. העיר הינה המרכז הדתי במדינה וממוקמת על מפגש הנהרות מטקווארי וארגווי.
נמשיך בנסיעה לטביליסי ונסייר בשווקים בעיר.
ניסע לשדה התעופה ונחזור לישראל מלאי חוויות מאחת המדינות היפות בעולם, מהכנסת האורחים הגאורגיאנית המיוחדת ומהמטבח המשובח שלה.
הנסיעות על שטח או על כביש ייקבעו ע’‘י הצוות בהתאם לתנאי שטח וזמן.

מסלול טיול 4 לילות:

יום 1: ת’‘א – טביליסי:
טיסה משדה התעופה בן גוריון על פי השעה הנקובה בכרטיס. יש להגיע לשדה התעופה כ- 3 שעות לפני השעה הנקובה בכרטיס הטיסה.
בשדה התעופה בטביליסי נפגש ביציאה מאולם איסוף המזוודות ליד בנק אוף גאורגיה (קאונטר בצבע כתום להחלפת כסף) הממוקם באולם מקבלי הפנים בשטח המקורה.
העברה למלון במרכז טביליסי.

יום 2: טביליסי - גווארי - מצחאטה - אופליסצחה:
ניסע מערבה לכיוון גורי, בדרך נעצור במנזר ‘‘ג’וורי’’ מהיפים והחשובים בגאורגיה. נמשיך בנסיעה לעיר מצחטה, המאפיינת את ההיסטוריה הגאורגיאנית. העיר שימשה כבירתה של גאורגיה בין המאה ה-3 לפנה’‘ס למאה ה-5 לספירה והיתה המקום בו קיבלו אזרחי גאורגיה את הנצרות. העיר הינה המרכז הדתי במדינה, וממוקמת על מפגש הנהרות מטקווארי וארגווי. מצחטה – מאופיינת באדריכלות גאורגיאנית מוקדמת – הנראית באתרים שונים ומרכזיים בעיר. נמשיך בנסיעה לגורי, עיר הולדתו של סטאלין, שליטה לשעבר של ברית המועצות. מוזר כיצד העריץ זוכה עדיין להערכה רבה עד עצם היום הזה על ידי בני עירו. נטייל בסביבת המוזיאון שניבנה לזכרו של סטאלין, נבקר במשרדו ובקרון הרכבת ששימש אותו במשך שנים לנסיעותיו, מאחר שלסטאלין היה פחד מטיסות. נמשיך בנסיעה לעיר המערות אופליסצחה. זוהי עיר מערות ענקית החצובה בתוך אזור עצום של סלעים רכים נוחים לחציבה. עיר זו היא אחת ממקומות הישוב העתיקים ביותר בקווקז ממנה ניתן ללמוד את אורח החיים בתקופה העבר. נלון בטביליסי או בסביבתה.

יום 3: חבל היין - קאחתי והעיירה הציורית סיגנארי:
נצא לטייל בחבל היין ‘‘קאחתי’’, הממוקם באזור המזרחי של גאורגיה ועתיר בגפנים ויקבים. ניסע בדרכי עפר דרך כפרים שתושביהם חיים כמו לפני מאות שנים. נבקר באחד מבתי הכפר לחוות חוויה אותנטית זו. גאורגיה רואה את עצמה כארץ המוצא של היין. מחקר ארכיאולוגי מציג עדויות לקיומה של תרבות יין בגאורגיה לפני 7000 שנה. רבים מאמינים כי המילה האנגלית ‘‘wine ‘‘נגזרת מן המילה הגאורגית ‘‘gvino .’‘היין ממלא תפקיד מרכזי בטקס הכנסת האורחים הגאורגי המפורסם ומשמש כסמל לידידות. נבקר בעיירה ציורית מדהימה ששמה ‘‘סיגנארי’’, אשר שוחזרה לאחרונה וידועה כ’‘מלכת היופי’’ של העיירות בגאורגיה. עיירה זו ממוקמת על פסגת גבעת ‘‘קאחתי’’. העיירה עודנה מסוגרת בחומות המגן הארוכות הסובבות אותה. החומות נבנו בימיו של המלך ארקלה השני במחצית השנייה של המאה ה-18 .לאורך החומה 26 מגדלים הנקראים על שמו של כל אחד מכפרי הסביבה. המקום שימש בעבר כמקום מפלט לקהילה כולה. מהעיר נצפה לעבר הנופים הנהדרים של עמק ‘‘אלאזאני’’ ושל הרי הקווקז הגבוהים. בשעות אחר הצהריים, נאכל ארוחה גאורגית טיפוסית עם יין שיוצר בייצור ביתי. נשתה כוס לחיים בהנחיתו של ‘‘הטמאדה’’ ונלמד את מנהגי השולחן הגאורגי. )הארוחה אינה כלולה בחבילה וניתנת בתשלום ע’‘פ החלטת / בקשת המשתתפים בטיול ובתיאום עם המדריך(. נצפה בתהליך האפייה של ה’‘פורי’’ הלחם הגאורגי ותהליך הכנתו של הממתק הגאורגי ‘‘צורצחלה’’ העשוי מאגוזי מלך העטופים במרקחת ענבים. את ארוחת הערב נאכל במסעדה מקומית אותנטית בשילוב מופע פולקלור. נלון בסיגנארי או בטביליסי.

יום 4: טביליסי - קאזבגי והרי הקווקז הגבוה בדרך הצבאית:
ניסע לכיוון ‘‘קאזבגי’’ דרך נופים הרריים מדהימים. נצפה לעבר פסגות ההרים המתנשאים לגובה של כ-5000 מטר. ניסע לאגם ‘‘זינוואלי’’ אשר מימיו מוזרמים לתחנת כוח המייצרת את החלק הארי מתצרוכת החשמל של טביליסי רבתי.
נמשיך בנסיעה למבצר ‘‘אנאנורי’’ אשר שימש מקום התבצרותם של ראשי השבטים הארגאווים בעבר. נחצה את הגבול הגיאוגרפי בין אירופה לאסיה ונמשיך לקווקאז הגבוה. נבקר במונומנט האחווה שהוקם על ידי הרוסים לציון 200 שנות ידידות בין המדינות.
נמשיך בנסיעה באזורים הרריים מרהיבים בכביש המוביל אל עבר הר הגעש הכבוי ‘‘קאזבגי’’. ההר השני בגובהו בגאורגיה המתנשא לגובה של 5047 מ’. ההר מכונה על ידי המקומיים ‘‘הקרחון’’, שכן פסגתו מושלגת במהלך כל ימות השנה ונופו הוא מן המרהיבים בקווקז.
נבקר בכנסיית השילוש הקדוש ממנה נשקף הר קאזבגי המרהיב. נלון במלון בקווקז או בטביליסי.

יום 5: טביליסי, אתריה, העיר העתיקה - קניות בשווקים ושיבה הביתה:
נצא לטיול בבירה טביליסי השוכנת על גדות הנהר מטקווארי. נצעד לאורך שד’ רוסטבלי המדהימות ונתרשם משחזור, שיפוץ מדוקדק של כל בנין שבוצע ע’‘י אומנים. נחלוף על פני בניין האופרה ובניין הפרלמנט ומשם נמשיך לכיכר החופש ואל הרובע העתיק, בו נבקר במרחצאות הגופרית, ברובע היהודי ובבית הכנסת. נבקר במבצר נאריקאלה ובתצפית מרהיבה הנשקפת על העיר. בהמשך נטייל במדרחוב שארדן אשר שופץ ושוחזר, בסמטאותיו הוקמו מסעדות, בתי קפה וגלריות לאומנות. נמשיך לקתדרלת השילוש הקדוש המפוארת ונטייל ברחובותיה המרכזיים של העיר ככל שיותיר הזמן . ניסע לשוק דינמו ומשם אל שדה התעופה לטיסה חזרה ארצה מלאי חוויות ממדינה נפלאה ומרתקת זו. הנסיעות על שטח או על כביש יקבע ע’‘י הצוות בהתאם לתנאי שטח וזמן.

המלצות של מטיילים:

טיול ג’יפים מאורגן – סוכות 2016:
“דורי שלום!
אני מטייל הרבה בעולם גם עם מדריכים מנוסים אולם הפעם הצלחתם להפתיע אותי לטובה.
היינו קבוצה של 26 אנשים שהתקבצו מכל מיני מקומות ועם רקע שונה. וז’ה המדריך טלי העוזרת והמכונאי ( ןלא זוכר את שמו) היו לא פחות ממדהימים. מדובר במדריך בעל ידע אישי רחב , יחסי אנוש מעולים , יכולת ארגון וחוש הומור. טלי עוזרת המדריך בעלת קסם אישי ויכולת ביצוע השלימה את המדריך ויחד תפקדו כצוות מעולה. תקלות שנתגלו בדרך טופלו במקצועיות ע’‘י המכונאי.
אני בטוח שכל המשתתפים בטיול בדעה אחת איתי.
אין לי ספק שכאשר אחליט לעשות טיול דומה בעתיד , אחפש את הצוות הזה. עלו והצליחו.
גיל פרידמן בשמי ובשם יצחק טננבאום, אליעזר (עוזי) לווינברג ומשה אברהמי ואני בטוח ששאר אנשי הקבוצה יצטרפו לדעתי.”


טיול ג’יפים מאורגן אוגוסט 2016:
“לכבוד,
דורי גילפז
הנדון: הבעת תודה – טיול ג’יפים:
1. ברצוננו להביע את הערכתנו ותודתנו לצוות המדהים שכולל את המדריך ואזה והמכונאי ג’וצה. החברה הללו מלאים ידע ומקצועיות וניתן לומר שבזכותם הפך הטיול לחוויה כיפית, זורמת ומלאת הנאה. הרגשנו בכל רגע כי אנחנו בידיים בטוחות ואחראיות וכל כך ‘‘שאפו’’.
2. תודה על כל הארגון והטיפול מאיתנו: יגאל, יהודה, יחזקאל, יאיר, אהרון וליאור.
תודה רבה!!!”


טיול מאורגן שופרסל מאי 2016:
“לדורון ולכל הצוות של דורון טרוול, רק רצינו להגיד תודה בשם משתתפי הנופש, נתי, אילנית ואנוכי
תודה רבה על חוויה בלתי נשכחת…
על הארגון, הסדר, התקתוק
הכניסה לגאורגיה עם חוויה בלתי נשכחת של לימוזינות ושמפניות וח’צפורי כמובן (:
המלון שהרגשנו בו בבית!
בנופים, הטיולים, הבילויים
המדריך והמדריכה הגאורגיים שהיו מקצועני על וקושבים לכל רצון ובקשה!
תודה מיוחדת לעדי ואירית על הארגון ותשומת הלב לכל הפרטים הקטנים (:
אוהבים אותך דורון!!!
בברכה,
שי קציר
מנהל קטגוריה
שופרסל”


חופשה נעימה :)

דגשים

טיול ע”ב חצי פנסיון כולל מסלול לבחירה, טיסות ישירות, העברות, ג’יפ גדול ונוח, מלונות בדרגת תיירות טובה, מדריך דובר עברית ערבי פולקלור ועוד.

מה אתם מקבלים

האותיות הקטנות

תקף בתאריכים:

3 לילות (סופ"ש חמישי- ראשון)

12-15.1 (אזל המלאי)

19-22.1 (אזל המלאי)

26-29.1 (אזל המלאי)

2-5.2 (אזל המלאי)

9-12.2 (אזל המלאי)

16-19.2 (אזל המלאי)

23-26.2

2-5.3

9-12.3

16-19.3

4 לילות (ראשון-חמישי) - אפשרות לכשרות

8-12.1 (אזל המלאי)

15-19.1 (אזל המלאי)

22-26.1 (אזל המלאי)

29.1-2.2 (אזל המלאי)

5-9.2 (אזל המלאי)

12-16.2 (אזל המלאי)

19-23.2 (אזל המלאי)

26.2-2.3

3-7.3

12-16.3

19-23.3

פרטי טיסות:

טיסות ישירות סאן דור

תל אביב - טיביליסי - תל אביב

הלוך: המראה: 19:00, נחיתה: 00:05

חזור: המראה (למחרת): 01:15, נחיתה: 02:25

שעות הטיסה נתונות לשינוי

מותנה ברכישת מינימום 2 שוברים

הגרופון ניתן לרכישה עד 10 תשלומים

יש לוודא שהדרכון תקף ל-6 חודשים ומעלה

תוספות ושדרוגים ישירות מול בית העסק:

אוכל כשר - בתוספת $50 לאדם

החבילה לא כוללת:

• דלק (כ-$35 לאדם בג'יפ לפי 4 אנשים בג'יפ לכל התקופה)

• ביטוח רפואי ומטען

• לא כולל כניסות לאתרים

• תשר למלווה הקבוצה

• כל מה שלא מופיע תחת החבילה כוללת

לשאלות נפוצות - לחצו כאן

בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו

מדיניות ביטולים: בכפוף לתנאי השימוש של גרופון (סעיף 24) ולהוראות חוק הגנת הצרכן

הגרופון יהיה זמין בתום הרכישה תחת "ההזמנות שלי"

ראו את הכללים החלים על כל העסקאות

אופן המימוש


לבחירת מועד הטיול ולמימוש הגרופון, יש ליצור קשר עם חברת דורון טרוול תוך 48, שעות מרכישת הגרופונים, בטל': 077-8150777, דור 054-2249095/ 054-4222212,ערן 054-4292928. בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}