קורס יסודות המחשב (Personal Computer Fundamentals) מקצועי אונליין עם ביה"ס הבינלאומי E-Careers ב-59 ₪ בלבד (96ׁׁ% הנחה!)

59 ₪
לקנייה!
אנו מעבדים את הבקשה... אנא המתינו
שווי הנחה חסכון
1,720 ₪ 97% 1,661 ₪
נותר זמן מוגבל!
היו הראשונים לרכוש!

בקצרה

קורס מעמיק על יסודות המחשב האישי למשתמשי מחשב חדשים או מתחילים, לצורכי בית או עבודה. סרטי תמיכה מקוונים יהיו זמינים ל-12 חודשים. כולל תעודה

האותיות הקטנות

תקף למשך חודש מיום רכישת הגרופון
רכישת גרופונים ללא הגבלה בכפוף למלאי הזמין, מימוש של 1 לאדם בקורס
הקורסים מועברים על בסיס שפת האנגלית
לאחר רכישת השובר יש להכניס את פרטי השובר למימוש בלינק הבא
הגדרות דפדפן צריכות להיות שונות כאשר משתמשים ב- Mac
תמיכה טכנית חינם 24/5 (בימים שני-שישי) באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון או צ'אט מקוון
טלפון לבירורים: 44-0203-198-770+
הקורס לא כולל מבחנים
כולל תעודה לסיום קורס
מדיניות ביטולים: בכפוף לתנאי השימוש של גרופון (סעיף 24) ולהוראות חוק הגנת הצרכן
הגרופון יהיה זמין בתום הרכישה תחת 'ההזמנות שלי'
ראו את הכללים החלים על כל העסקאות

בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

גם כיום, בעידן הממוחשב שבו אנו חיים, מיומנויות הפעלת המחשב והשימוש בו אינן טבעיות לכולם,. בעולם יש מיליוני אנשים שעבורם כל הקשור ב-PC נותר מקור למתח, חרדה או אפילו פוביה. אין מה להתבייש בכך כמובן, ולאנשים כאלה בדיוק מיועד קורס יסודות המחשב האישי אונליין המוצע בגרופון זה. לא מדובר בעוד קורס יסוד או “מבוא”, מאלה שמציעים מעט יותר מאשר חוויית ליווי ידידותית ללא העמקה או לימוד ממשי; תלמידי הקורס המוצע לומדים בעיון את כל תהליך השימוש במחשב, מהבנת המבנה הפיזי של המחשב וההתקנים, תפעול והדפסה, כל הדרך עד מיומנויות תחזוקה בסיסיות.

ללמוד את כל מושגי יסוד, להפעיל את Microsoft Windows כמו מקצוען, להפסיק לפחד למחוק קבצים בטעות ולדעת מה הדרך הטובה ביותר לשמור גיבוי כל הקבצים שלך. אחרי למידת היסודות, כבר קל מאוד לתקשר דרך הרשת, לתת לכל אחד מבני המשפחה להשתמש בחשבון נפרד על אותו המחשב, להשתמש בכלי בקרת הורים מובנה כדי להגן על הצעירים מפני תוכנות מזיקות ואתרי אינטרנט, ועוד שלל מיומנויות חשובות.

  • קורס יסודות המחשב האישי (Personal Computer Fundamentals) מקצועי אונליין עם בית הספר הבינלאומי E-Careers ב-59 ₪ בלבד במקום 1,720 ₪! (96% הנחה).

למידע נוסף על הקורס והחומר הנלמד לחצו כאן > >

קורס יסודות המחשב האישי מתאים במיוחד ל:
משתמשי המחשב פעם ראשונה.
בעלי מחשב להוט לנצל טוב יותר את המחשב הביתי שלהם.
עובדים זקוקים מיומנויות מחשב משופרות להיות מיומנים יותר במקום העבודה.

*הקורסים נתמכים במחשבים וטלפונים חכמים התומכים Windows, Mac, iPhone, iPad, Android.
*כשמשתמשים ב-Mac הגדרות הדפדפן צריכות להשתנות. למידע נוסף לחצו כאן > >
*סיסמא והוראות הרשמה תישלחנה אליך בדוא”ל תוך שלושה ימי עבודה.
*לדף הפיילוט של E-Careers לחצו כאן > >


תגיות: קורס און ליין למחשב אישי, חבילת קורסים להכרת המחשב, קורס מחשבים ברשת, קורסים און ליין, ללמוד מחשבים אונליין, קורס אונליין למחשב אישי, כישורי מחשב, קורס מחשב בגרופון, לימודים און ליין, לימוד עצמי און ליין, אוןליין, אונליין, און-ליין, מחשב, מחשבים, קורס במחשב, קורס און ליין בווידאו, קורס וידאו, קורס אינטרנט, קורס מדיה חברתית, קורס מקוון, קורסים מקוונים, סדנת מחשבים, לימודים, לימודי מחשב, לימודים באינטרנט,, לימודי רשת, לימודים ברשת, אי-קרירס, קריירה ברשת, לימודי מקצוע באינטרנט, קורס אונליין בגרופון, מחשב PC, ללמוד על PC, קורס פי.סי., קורס יסודות המחשב,

אמרו עלינו

קורס אונליין שאפשר להוריד לקבצי קול במחשב ולשמוע מתי שרוצים, עזרו לי גם להבין איך להפעיל .יפה ויעיל.
רמי א. · 3. September 2016
המחיר שווה את הכסף, אך מהזמן המועט שאני באתר עלו לא מעט שאלות ובעיות . א. לקחת כשבוע פלוס עד שאושר השובר מאתר גרופון. ב. גם לאחר האישור , לוקח עוד עד שלושה ימי עסקים שהאתר נפתח (משהו הזוי ולא מובן) . ג. הרמה של הקורס עד עתה לא מהגבוהות שאני מכיר , אך יכול להיות שאופתע לטובה או ההפך. בסה"כ שווה את ה- 100 שח ששולמו בגרופון אבל אם היה אתר איכותי יותר הייתי מוכן לשלם עד 500 שח לכך .
יניב ק. · 15. April 2016
שירות מעולה
לילך כ. · 20. Februar 2016

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}