בית הספר הבינלאומי E-Careers: קורס אונליין לעבודה וניהול תחת לחץ ב-49 ₪ בלבד, או קורס מוטיבציה בצוות רק ב-114 ₪!

    בחרו מהאופציות הבאות:

לקנייה!
אנו מעבדים את הבקשה... אנא המתינו
נותר זמן מוגבל!

בקצרה

ההדרכה ניתנת באמצעות סרטי תמיכה מקוונים, צעד-אחר-צעד, שיהיו זמינים עבורכם כדי להשלים את הקורס בקצב שלכם לאורך 12 חודשים. כולל קבלת תעודה

האותיות הקטנות

תקף למשך חודש מיום רכישת הגרופון
רכישת גרופונים ללא הגבלה בכפוף למלאי הזמין, מימוש של 1 לאדם בקורס
הקורסים מועברים על בסיס שפת האנגלית
לאחר רכישת השובר יש להיכנס את פרטי השובר למימוש בלינק הבא
תמיכה בטלפון ו/או בצ'אט און-ליין, מיום שני עד יום שישי
טלפון לבירורים: 44-0203-198-770+
הצ'אט באתר החברה
הקורס לא כולל מבחנים
מדיניות ביטולים: בכפוף לתנאי השימוש של גרופון (סעיף 24) ולהוראות חוק הגנת הצרכן
הגרופון יהיה זמין בתום הרכישה תחת 'ההזמנות שלי'
ראו את הכללים החלים על כל העסקאות

בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

בית הספר הבינלאומי E-Careers ב-2 קורסים מומלצים ביותר לכל מי שמנהל אנשים: קורס אונליין לעבודה והתנהלות תחת מצבי לחץ, או קורס אונליין למוטיבציה ועבודת צוות.

  • קורס Stress Awareness, Management and Well Being (עבודה והתנהלות תחת מצבי לחץ) ב-49 ₪ בלבד במקום 860 ₪
  • קורס Motivation & Teamwork (מוטיבציה ועבודת צוות) ב-114 ₪ בלבד במקום 860 ₪

על הקורסים

קורס “Motivation & Teamwork” (מוטיבציה ועבודת צוות):
קורס זה מלמד את אחת המיומנויות החשובות ביותר לכל מנהל או מנהלת - דרך ההתנהלות הנכונה מול האנשים והעובדים בתוך הארגון שלהם. היכולת ליצור מוטיבציה אצל עובדים תוך שמירה על יחסי אנוש טובים חיונית לאיכות הביצוע של העבודה, לתפוקה היומית וליעילות הכוללת של החברה. המיומנות ליצירת מוטיבציה היא כלי יקר מפז בניהול צוות או מחלקה, שכן עבודת צוות ומוטיבציה הולכים יד ביד. מטרת הקורס היא לאפשר למנהלים להחדיר עבודת צוות ומוטיבציה אפקטיבית בתוך כל אחד מחברי צוות, וכך גם לפתח את הפוטנציאל האמיתי שלהם.
לפרטי הקורס המלאים לחצו כאן > >

קורס “Stress Awareness, Management and Well Being” (עבודה והתנהלות תחת מצבי לחץ):
קורס אינטראקטיבי יסודי ומעמיק נועד לפתח את היכולת להבחין ולנהל את עצמך, ואת האחרים שעובדים לצידך ומתחתיך, במצבים של מתח ולחץ, כולל ניתוח הסיבות, הסימפטומים וטכניקות הניהול החשובות במצבים אלה. זו נקודת מוצא מרכזית לאנשים המעוניינים לשפר את חייהם שלהם, כמו גם להיות משאב יקר בעבודה לאנשים שמנהלים את האחרים. הקורס, שנכתב על ידי מאמנים מקצועיים ומנוסים בתחום ניהול במצבי מתח, הוא אטרקטיבי במיוחד למעסיקים פוטנציאליים עם מודעות לחשיבות הנושא הלחץ. הקורס מוכר ע”י אגודת ISMAUK הבריטית למודעות למצבי מתח.
לפרטי הקורס המלאים לחצו כאן > >


תגיות: קורס עיצוב אתרים, חבילת עיצוב און ליין, קורסים און ליין, דיזיין, קורס בניית אתרים, עיצוב גרפי אונליין, פיתוח אתרי אינטרנט, קורס אונליין, לימודים און ליין, לימוד עצמי און ליין, אוןליין, אונליין, און-ליין, מחשב, מחשבים, קורס במחשב, קורס און ליין בווידאו, קורס וידאו, קורס אינטרנט, קורס מדיה חברתית, קורס מקוון, קורסים מקוונים, סדנת מחשבים, לימודים, לימודי מחשב, לימודים באינטרנט, קורס פסיכומטרי ברשת, לימודי רשת, לימודים ברשת,

אמרו עלינו

קורס אונליין שאפשר להוריד לקבצי קול במחשב ולשמוע מתי שרוצים, עזרו לי גם להבין איך להפעיל .יפה ויעיל.
רמי א. · 3 September 2016
המחיר שווה את הכסף, אך מהזמן המועט שאני באתר עלו לא מעט שאלות ובעיות . א. לקחת כשבוע פלוס עד שאושר השובר מאתר גרופון. ב. גם לאחר האישור , לוקח עוד עד שלושה ימי עסקים שהאתר נפתח (משהו הזוי ולא מובן) . ג. הרמה של הקורס עד עתה לא מהגבוהות שאני מכיר , אך יכול להיות שאופתע לטובה או ההפך. בסה"כ שווה את ה- 100 שח ששולמו בגרופון אבל אם היה אתר איכותי יותר הייתי מוכן לשלם עד 500 שח לכך .
יניב ק. · 15 April 2016
שירות מעולה
לילך כ. · 20 February 2016

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}