בית הספר הבינלאומי e-careers: קורס און ליין על Google Analytics ב-114 ₪. חבילת קורסים לקידום עסקים ב-164 ₪, עד 97% הנחה!

    בחרו מהאופציות הבאות:

לקנייה!
אנו מעבדים את הבקשה... אנא המתינו
נותר זמן מוגבל!

בקצרה

אם אתם מתחילים או אנשי מקצוע מנוסים בתחום השיווק והמכירות האינטרנטי, הקורסים של הבית הספר הבינלאומי e-carers ייקחו אתכם לרמה הבאה!

האותיות הקטנות

תקף ל-30 ימים מיום רכישת הגרופון (לתחילת הקורס)
רכישת גרופונים ללא הגבלה בכפוף למלאי הזמין, מימוש של 1 לאדם בקורס
הקורסים מועברים על בסיס שפת האנגלית
יש להיכנס את פרטי השובר למימוש בלינק הבא
פרטים הקורס והוראות יישלחו תוך שלושה ימי עבודה
בירורים בטלפון: 44-0203-198-770+
או דרך הצ'אט באתר החברה
מדיניות ביטולים: בכפוף לתנאי השימוש של גרופון (סעיף 24) ולהוראות חוק הגנת הצרכן
הגרופון יהיה זמין בתום הרכישה תחת 'ההזמנות שלי'
ראו את הכללים החלים על כל העסקאות

בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

  • קורס און ליין על הפלטפורמה Google Analytics בבית הספר הבינלאומי e-carers ב-114 ₪ בלבד במקום 860 ₪
  • חבילת קורסים לקידום עסקים ב-164 ₪בלבד במקום 4300 ₪

על הקורסים

קורס און ליין על הפלטפורמה Google Analytics

ללמוד איך לנצל את העוצמה של פלטפורמת ניתוח האתרים Google Analytics ואיך להצליח בתחום השיווק והמכירות. גם אם אתם אנשי מקצוע מנוסים בתחום זה, הקורס של הבית הספר הבינלאומי e-carers ייקח את המיומנות שלכם לרמה הבאה, ובשוק העבודה התחרותי של היום מעולם לא היה חשוב יותר לקבל את המידע שייתנו לכם קידום קריירה ולהוכיח לשוק את השליטה בתחום השיווק והמכירות.

Google Analytics היא פלטפורמה רבת עוצמה המאפשרת לכם לעקוב אחר הפעילות שקורה באתר ולראות מה עובד ומה לא. אפשר לגלות לעקוב איתה אחר המדיה החברתית, למדוד את מכירות ולהצביע על דרכים להביא אנשים לאתר שלכם, איך הם משתמשים באתר ואיך אפשר לשמור אותם.

הקורס מועבר בשפה האנגלית וכולל קבלת תעודה בסיום, ניתן לפזר את השיעורים על פני 12 חודשי גישה בלתי מוגבלת לתוכן הקורס, בהתאם לזמן הפנוי כשצוות תמיכה זמין בצ’אט 24 שעות ביממה מיום שני עד יום שישי.

למידע נוסף על הקורס והחומר הנלמד לחצו כאן  

חבילת הקורסים לקידום עסקים

כחלק מחבילת הקורסים תלמדו איך לשלוט במגוון הפלטפורמות במדיות החברתיות רבות העוצמה לשימוש אישי ועסקי. המדיה החברתית מהווה שיטת שיווק חדשה של מפה לאוזן וכדי להצליח חשוב לדעת איך למנף את הפלטפורמות אלה.

שתסיימו את הקורסים תהיה לכם את ההבנה והידע איך להשתמש במיומנויות החדשות כדי לקדם את הקריירה והעסק שלכם.

את הקורסים השונים יעבירו מדריכים מיומנים ומקצועיים בתחומם עם מינימום של 15 שנות ניסיון. בשונה מכיתה רגילה התלמידים יכולים להריץ קדימה או אחורה את ההרצאות, כך תוכלו להבין את הנושא במלואו. היתרון הגדול לקוסים הללו הוא הגמישות - אתם יכולים להתקדם לפי לוח הזמנים העמוסים שלכם.

בקורסים תלמדו שימוש יעיל במדיה החברתית ואיך היא יכולה להשפיע על השיווק והאסטרטגיה התקשורתית. הקורס מספק ידע מקיף ומעמיק על כל הפלטפורמות הגדולות ואיך ליישם אותם בצורה נכונה שיכולה לחולל מהפכה בגישה שלכם לאינטרנט כולו.

תלמדו על:

יסודות השיווק עם המדיה החברתית: מבוא לפלטפורמות הפופולריות והחזקות ביותר: פייסבוק, טוויטר, Pinterest, Reddit, LinkedIn, Google+ ו- YouTube.

כלי שיווק וטיפים להצלחה: ללמוד את הכלים הזמינים לכם יעזרו לשפר את הישגי הקמפיין שלכם במדיה החברתי: Bitly, Woobox, Hootsuite ו-Storify.

Google Analytics הכלי רב העוצמה שיעזור לכם לקדם את האתרים שלכם במנועי החיפוש הגדולים בעולם בהצלחה.

פייסבוק המהווה ככלי שיווק רב עוצמה לעסקים: תלמדו איך להשתמש בפייסבוק כדי לקדם ולפתח את המותג שלכם.

הקורסים מועברים בשפה האנגלית וכוללים קבלת תעודה בסיום, ניתן לפזר את השיעורים על פני 12 חודשי גישה בלתי מוגבלת לתוכן הקורס, בהתאם לזמן הפנוי כשצוות תמיכה זמין בצ’אט 24 שעות ביממה מיום שני עד יום שישי.

למידע נוסף על הקורס והחומר הנלמד לחצו כאן

הקורסים נתמכים על מחשבים וסמארטפונים התומכים ב Requires Flash Player. ניתן לשמר באמצעות Mac, iPhone, iPad, אנדרואיד - שינוי - תאימות - , Macתגיות: קורס און ליין, קורסים און ליין, קורס אונליין, לימודים און ליין, לימוד עצמי און ליין, אוןליין, אונליין, און-ליין, מחשב, מחשבים, קורס במחשב, פסיכומטרי, פסיכומטרי אונליין, קורס און ליין בווידאו, קורס וידאו, קורס אינטרנט, קורס מדיה חברתית, קורס פייסבוק, סדנת פייסבוק, סדנת טוויטר, קורס מקוון, קורסים מקוונים, סדנת מחשבים, לימודים, לימודי מחשב, לימודים באינטרנט, קורס צילום, קורס פסיכומטרי ברשת, לימודי רשת, לימודים ברשת, בגרות, בגרות אונליין, קורס אופיס, GOOL, אסכולי, ניב רווח פסיכומטרי

אמרו עלינו

קורס אונליין שאפשר להוריד לקבצי קול במחשב ולשמוע מתי שרוצים, עזרו לי גם להבין איך להפעיל .יפה ויעיל.
רמי א. · 3 septembre 2016
המחיר שווה את הכסף, אך מהזמן המועט שאני באתר עלו לא מעט שאלות ובעיות . א. לקחת כשבוע פלוס עד שאושר השובר מאתר גרופון. ב. גם לאחר האישור , לוקח עוד עד שלושה ימי עסקים שהאתר נפתח (משהו הזוי ולא מובן) . ג. הרמה של הקורס עד עתה לא מהגבוהות שאני מכיר , אך יכול להיות שאופתע לטובה או ההפך. בסה"כ שווה את ה- 100 שח ששולמו בגרופון אבל אם היה אתר איכותי יותר הייתי מוכן לשלם עד 500 שח לכך .
יניב ק. · 15 avril 2016
שירות מעולה
לילך כ. · 20 février 2016

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}