יום הולדת מושלם לילדים! מתנפחים, מפל שוקולד / מכונת בועות סבון, צלחות חד פעמיות, פרסים וזר, ב-269 ₪ בלבד

החל מ- 269 ₪
שווי הנחה חסכון
540 ₪ 50% 271 ₪
קנו כמתנה
היו הראשונים לרכוש!

בקצרה

ניתן לאסוף את הציוד בכל רכב משפחתי באחת משתי נקודות ההשכרה בגן יבנה או בגבעתיים מתנפחים צבעוניים מהווים אטרקציה מדהימה שמספקת תעסוקה ושעות של הנאה לילדים ההתקנה קלה ופשוטה, ניפוח תוך כדקה. בתום השימוש הם מתקפלים בקלות ובמהירות תקבלו כל מה שצריך לתפעול בבית או בחצר– מתנפח, מפוח, מחצלות וכבל מאריך עד 20 מטר, דף הסבר מפורט ותמיכה מלאה  ניתן להתייעץ עם צוות מסיבה בקליק שישמחו לייעץ ולהתאים לכם את הציוד לפי הגילאים, המקום וכמות הילדים באירוע  בעזרת המפוח תוכלו להחליט מתי ולכמה זמן המתנפחים יהיו בשימוש ההצעה מסיבת יום הולדת בוטיק, ב-269 ₪ בלבד במקום 540 ₪  מסיבת יום הולדת להיט, ב-444 ₪ בלבד במקום 900 ₪  מסיבת יום הולדת מושלם, ב-499 ₪ בלבד במקום 1070 ₪ ראו פירוט מרכיבי כל הצעה בהמשך.

האותיות הקטנות

בתוקף עד: 1.10.2013 רכישת גרופונים ללא הגבלה ומימוש של עד 2 גרופונים לאדם יש לאסוף את הציוד מבית העסק: רחוב צאלים 1, גן יבנה או רחוב המעיין 39, גבעתיים לצורך תיאום מועד ושמירת הציוד יש ליצור קשר 3 שבועות לפני מועד המסיבה בטלפון: 052-6466455 יש לבדוק זמינות מלאי טרם הרכישה דרך המענה הטלפוני: 052-6466455  בימים א'-ה' בשעות 9:00-17:00 על ביטול יש להודיע עד 3 ימי עסקים מראש לגרופון ולבית העסק, אחרת יחשב הגרופון כמומש. איסוף הציוד יתבצע ביום האירו בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

מסיבה בקליק - מוצרים: יום הולדת מושלם לילדים! מתנפחים, מפל שוקולד / מכונת בועות סבון, צלחות חד פעמיות, פרסים וזר, ב-269 ₪ בלבד

אירוע מושלם מתחיל ונגמר בקולם של ילדים צוחקים. מסיבת יום הולדת בוטיק, ב269 ₪ בלבד במקום 540 ₪  מסיבת יום הולדת להיט, ב444 ₪ בלבד במקום 900 ₪  מסיבת יום הולדת מושלם, ב499 ₪ בלבד במקום 1070 ₪   מה כוללת כל חגיגה? יום הולדת בוטיק מתאים למקסימום 15 ילדים מתנפח לבחירה מתוך 8 סוגים או חבילת משחקים לבחירה משחקים/ /ספורט  אטרקציה לבחירה – מפל שוקולד / מכונת בועות סבון / תחפושת בובת ענק לקבלת פנים  20 צלחות חד פעמיות דמויות דיסני / נסיכות  15 פרסים  זר יום הולדת יום הולדת להיט מתאים לעד 30 ילדים 2 מתנפחים לבחירה – מתוך 8 סוגים  חבילת משחקים הכולל 8 סוגים לבחירה מתוך חבילת המשחקים / ספורט  אטרקציה לבחירה – מפל שוקולד / מכונת בועות סבון / תחפושת בובת ענק לקבלת פנים להשכרה יום הולדת מושלם מתאים לעד 30 ילדים 2 מתנפחים לבחירה – מתוך 8 סוגים חבילת משחקים הכולל 8 סוגי משחקים מתוך חבילת המשחקים / ספורט  אטרקציה לבחירה – מפל שוקולד / מכונת בועות / תחפושת בובת ענק לקבלת פנים להשכרה 30 צלחות חד פעמיות עם דמויות דיסני  30 פרסים  זר יום הולדת מסיבה בקליק אתם רוצים שכל יום הולדת של הילדים שלכם יהיה מיוחד לא פחות מקודמו. שהחברים שלהם בגן או בבית הספר לא יפסיקו לדבר על האירוע גם ימים אחר כך והילדים שלכם לא יפסיקו לחייך. אבל כדי שזה יקרה אתם נדרשים להשקיע המון כסף על ליצן / קוסם שעושה קטע של שעה, גג שעתיים והולך. במקום זה, אתר מסיבה בקליק מציע לכם אביזרים שיהפכו את האירוע למהנה יותר, ממושך יותר וכזה שלא יהפוך לכם את הכיס. ציוד למתנפחים, משחקים והפעלות ספורט, מתנות, הפעלות אתגריות, דוכני מזון ועוד – כל מה שאתם צריכים כדי שהילדים שלכם והחברים שלהם לא יפסיקו לחייך. לשאלות והתשובות טרם הרכישה לחצו כאן לדף הפייסבוק של בית העסק לחצו כאן


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement
Grouber