הכי פריך שיש - אבן שמוט לאפיית פיצה ופוקאצ'ה בתנור הביתי וסט 3 סכיני שף לגבינות קשות ורכות, החל מ-99 ₪ בלבד!

החל מ- 99 ₪
שווי הנחה חסכון
219 ₪ 55% 120 ₪
קנו כמתנה
היו הראשונים לרכוש!

בקצרה

רכישת ומימוש גרופונים ללא הגבלה! אבן שמוט - מושלמת לאפיית פיצה ופוקאצ’ה אפיה אחידה של כל משטח הפיצה, ללא חריכת קצוות בצק פריך במיוחד, כמו בטאבון ותנור פיצה אפיה מהירה, 5-7 דקות בלבד הפיצה המוגשת על האבן נשארת חמה לכל אורך הארוחה סט מעולה מבית chromex של סכיני שף לגבינות קשות ורכות ההצעה אבן שמוט עגולה בקוטר 33 ס”מ, עם מעמד ורולר לחיתוך + סט של 3 סכיני גבינה ב-99 ₪ בלבד במקום 219 ₪ אבן פיצה מלבנית ברוחב 40 ס”מ, עם מעמד וסכין חיתון + סט של 3 סכיני גבינה ב-129 ₪ בלבד במקום 269 ₪

האותיות הקטנות

תקף מ-15.7.2012 עד 15.8.2012 משלוח בתוספת 29 ₪ בלבד זמן אספקה - עד 14 ימי עסקים מיום כניסת השובר לתוקף השובר יהיה זמין עם תום העסקה תחת "ההזמנות שלי" ראו את הכללים החלים על כל העסקאות אופן המימוש לתשומת ליבך, פרטי ההתקשרות עמך יועברו לספק לצורך משלוח המוצר איסוף עצמי בתיאום מראש בלבד בטל': 08-8595000/1/2/3, מרח' היוזמה 35 אשדוד, א.ת צפוני - מחסני ארובה אדנ בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

Advertisement
ברימאג דיגיטל אייג' בע"מ - מוצרים: הכי פריך שיש - אבן שמוט לאפיית פיצה ופוקאצ'ה בתנור הביתי וסט 3 סכיני שף לגבינות קשות ורכות, החל מ-99 ₪ בלבד!

גם הטבחים הביתיים המעולים ביותר מוצאים את עצמם נבוכים מול אחד האתגרים המרתקים והקשוחים ביותר של הקולינריה הביתית פיצה. משום מה, דווקא המאכל הזה שכל כך נפוץ כמזון מהיר, לא מצליח להיתרגם אל המטבח הביתי. מה לעשות, כמעט אף פעם אין לנו בבית את האמצעים לאפייה נכונה ומדוייקת של פיצה, וכשאנחנו דוחפים בצק לתנור סתם כך הוא תמיד יוצא… כמעט פיצה. לא ממש. לא מספיק. אבל מעכשיו, הפיצה בבית תראה לכל הפיצריות איך אופים בצק אבן שמוט עגולה בקוטר 33 ס”מ, עם מעמד ורולר לחיתוך סט של 3 סכיני גבינה ב99 ₪ בלבד במקום 219 ₪ אבן שמוט מלבנית ברוחב 40 ס”מ, עם מעמד וסכין חיתון סט של 3 סכיני גבינה ב129 ₪ בלבד במקום 269 ₪ אבן השמוט מאפשרת לכם לאפות בתנור כמו בטאבון. הפיצה והפוקאצ’ה יוצאות טעימות וקריספיות במיוחד, וזאת מפני שהאבן סופגת את הלחות מהבצק, וכך הוא מקבל את אותה פריכות מיוחדת שמאפיינת פיצה. בנוסף, האבן מחממת את הבצק באופן אחיד, לעומת תבנית אפיה רגילה שמחממת קודם את השוליים. האבן נשארת חמה זמן ארוך לאחר שמוציאים אותה מהתנור, והתוצאה, כמובן, היא שגם הפיצה נשארת חמה לאורך כל הארוחה   האבן תקצר, למעשה, את זמן האפייה, ובחום אחיד של מעל 300 מעלות תוכלו לאפות פיצות, פוקאצ’ות, פיתות וכל מאפה שטוח ודק אחר, עם טעם ייחודי של אפייה אמיתית, ומראה שחום וקריספי מבחוץ ורך מבפנים. תנורי אפייה ביתיים מגיעים בד”כ ל250275 מעלות, ובגלל זה אפיית פיצה בבית היא איטית יחסית ולא מעניקה את התוצאה המבוקשת. אבן השמוט תעזור לכם לאפות מהר, שכן, באמצעות יכולתה לאור את החום הרב, וכשתכניסו את הפיצה לתנור ישירות על האבן היא תתלהט במהירות, תוך שהיא סופגת את החום מהאבן ונאפית תוך 57 דקות לכל היותר, באופן אחיד ובטעם מושלם   בנוסף, תקבלו ביחד עם האבן סט מעולה מבית chromex של סכיני שף לגבינות קשות ורכות. כשתלחצו “לקנייה” תוכלו לבחור את אופן מימוש העסקה משלוח בתוספת 29 ₪ בלבד, או איסוף עצמי מרחוב היוזמה 35, אשדוד א.ת צפוני, מחסני ארובה אדנים.


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement
Grouber