סעודת בשרים כמו שרק ארגנטינאים יודעים: רק 80 ₪ במקום 160 ₪ למסעדת הבשרים ''בוצ'רי דה ברילוצ'ה''

שווי הנחה חסכון
160 ₪ 50% 80 ₪
קנו כמתנה
היו הראשונים לרכוש!

בקצרה

מבחר מנות ייחודיות בניחוח ברילוצ’ה אפשרות לבחור את סוג נתח הבשר ומשקלו יין הבית מוצע ב-20 ש”ח לסועד באופן חופשי לאורך כל הארוחה הגרופון תקף בשבת 10% הנחה לרכישה בקצבייה של בוצ’רי, במעמד מימוש הגרופון אוירה נעימה ומיוחדת ושירות אדיב ומקצועי, המציע הסברים מלומדים על הבשר

האותיות הקטנות

תקף ל-60 יום מ-19.06.11 ללא כפל מבצעים, לא כולל עסקיות, T.A ומשלוחים מימוש של עד גרופון אחד לזוג, עד שני גרופונים ל-4 אנשים, ועד 3 גרופונים לשולחן של 6 סועדים ויותר (מקסימום 3 גרופונים לשולחן). הגרופון תקף בכל ימות השבוע ,וביום שישי עד השעה 17:00 ט.ל.ח בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

מסעדת בוצי'רי דה ברילוצ'ה - תל אביב: סעודת בשרים כמו שרק ארגנטינאים יודעים: רק 80 ₪ במקום 160 ₪ למסעדת הבשרים ''בוצ'רי דה ברילוצ'ה''

ארגנטינה, המדינה הלטינית שהביאה לעולם את גאון הכדורגל מסי ואת ריקודי הסלואו מלאי התשוקה, מלמדת אותנו שלא צריך שתיים לטנגו צמוד עם סעודת בשרים. אפשר להזמין את כל המשפחה לאסאדו מפנק, כמו שרק מקומיים ארגנטינאים יודעים. אז קחו את הסכין החדה והתחילו לחתוך בבשר, במסעדת ‘‘בוצ’ירי דה ברילוצ’ה’’ ברמת החייל, תל אביב. הגרופון אותו תרכשו היום, מעניק לכם אפשרות לסעוד את ליבכם ב160 ₪ ב 80 ₪ בלבד. בנוסף, תוכלו ליהנות מ10% הנחה על רכישה בקצבייה, במעמד מימוש הגרופון. מסעדת ‘‘בוצ’רי דה ברילוצ’ה’’ מביאה את ניחוחות עיירת הנופש הארגנטינאית היישר אל הקולינאריה התל אביבית. ברילוצ’ה היא עיירה קטנה ויפיפייה בדרום ארגנטינה, שמטבחה מבוסס על ארבעה מרכיבים עיקריים בשר, יין, שוקולד וגלידה. על ארבעת יסודות אלו הוקמה המסעדה, שכבר בכניסה אליה תרגישו את האווירה המיוחדת, כשתקבלו שוקולד משובח עוד בטרם ההגעה למתחם הישיבה. משם תוזמנו לקצבייה, לבחור את נתחי הבשר המעולים. בוצ’רי, שפירושה ‘‘קצביה’’, מציעה מגוון רחב של נתחי בשר, כולם מטופלים ומיושנים במטרה לענג לכם את החושים. אנטריקוט צעיר, פילה בקר ועגל, סינטה, שפיץ צ’ך, צלעות טלה, שייטל ונתח קצבים, לצד המעדנים אותם מכינים במקום, כמו צ’וריסו שמנמנות, קציצות טלה וקציצות בוצ’רי, הנעשות לפי המתכון הסודי מברילוצ’ה. הקצבים המקצועיים יסייעו לכם בהסברים ויציעו את הנתח המושלם לכל אחד מכם, לפי דרגת העשייה המועדפת. בנוסף על סוג הנתח המבוקש, תוכלו לבחור בעצמכם גם את משקלו. קסמה המיוחד של המסעדה הוא בתפריט הבשרים המשתנה וכן המיני צ’ימיצ’ורי והסלסלות הייחודיות, שישלימו את חווית הבשר הארגנטינאית שלכם. טלפון 0775309600/700 כתובת רחוב הברזל 4, רמת החייל, תל אביב.


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement
Grouber