צניחה בתל אביב היא אחד מסוגי הספורט האתגרי הנועזים והמסעירים שיש. תארו לעצמכם איך אתם "נופלים" במהירות של 200 קמ"ש לאחר שקפצתם מהמטוס, דואים לכם באוויר הפתוח תלויים בין שמים וארץ, מעליכם תכול הרקיע ומתחתיכם נופי הארץ המרגשים, ואחרי 50 שניות של דאייה ואדרנלין נפתח המצנח ומחכות לכם כ-8 דקות של דממה מוחלטת ושלווה אינסופית, עד הנחיתה...לכל ההרפתקנים שהיו רצים לחוות צניחה בתל אביב מומלץ לחפש באתר גרופון מבצעים בנושא פנאי ולרכוש שעורי צניחה לעצמכם, או כמתנה בהפתעה למישהו שאתם אוהבים ומעוניינים לרגש. מבצעים קיימים תמיד, וניתן לקבל שיעורי צניחה במתכונת קורס, או כחוויה חד פעמית. תושבי תל אביב צניחה חופשית זמינה עבורכם בשפע מבצעים. אתם מוזמנים לנסות וליהנות.

מה חשוב לדעת לפני שמנסים צניחה בתל אביב ?

אם החלטתם שאתם "הולכים" על זה, כל מה שצריך זה לבצע הזמנה טלפונית. במהלך השיחה תתבקשו למסור על עצמכם פרטים כגון – משקל גובה וגיל, ויתבצע תיאום לגבי מועד הצניחה והתשלום עבורה. אין צורך בניסיון קודם, ולפני הצניחה שתתבצע עם מדריך צמוד ומחובר אליכם במהלך כל הצניחה – תקבלו הדרכה קצרה. מרגע זה ואילך כל שעליכם לעשות הוא להתמסר לחוויה הייחודית והמסעירה וליהנות. מחירה של צניחה בתל אביב באמצעות מבצעים הרבה יותר נוח. אם תחליטו להקדיש לתחביב המרתק הזה פנאי, כדאי שתעשו זאת באמצעות הקופונים של גרופון ושלל מבצעים המתפרסמים באתר. ב- תל אביב צניחה חופשית היא כבר תחביב מוכר, ולכן גם נפתחו מקומות רבים המציעים צניחה בתל אביב במסגרת קורס או צניחה חד פעמית באמצעות מבצעים. הכינו כבר עכשיו מתנה מרגשת ליקיריכם.

דיל צניחה חופשית בתל אביב- מגשים לכם חלום

איך נראית תל אביב ממבט מעוף הציפור? מישהו יודע? בא לכם לדעת? עכשיו יש לכם הזדמנות פז. גרופון מביא לכם דיל צניחה חופשית בתל אביב, משהו שתמיד חלמתם ולא העזתם. משהו בצניחה תמיד נותן תחושה של דבר בלתי מושג, רק הפעם זה במרחק הזמנה פשוטה ואתם בשחקים, עכשיו הציפורים יביטו בכם בגובה העיניים. אם יש לכם רגע פנאי תפסיקו לפנטז. בשלב זה או אחר בחיים, כמעט אין אחד שלא ראה את עצמו לבוש חליפת צניחה, עולה על מטוס כשעל גבו תיק המצנח, המטוס ממריא עד לגובה שיוט, דלת המטוס נפתחת וזרם אויר עוצמתי עוטף את כל כולך, אתה מחכה לאות וקופץ לתוך החוויה הכי מדהימה שתחווה אי פעם.

דיל צניחה חופשית בתל אביב - פנאי להווי

עכשיו רק אתה, השמיים והארץ שנפרסת לרגליך מביטים האחד בשני, זרם האדרנלין גועש בוורידים, ואתה עדיין לא מאמין שזה אתה שם למעלה, ואז המצנח נפתח ואתה משייט לך אט אט נהנה מהנוף הכי פנורמי שתראה אי פעם, אתה מתקרב לאט למטה עד שרגליך חשות שוב את תחושת האדמה ואתה מרגיש באותו רגע כל כך גאה בעצמך שעשית את זה באמת. תרשו לעצמכם להעז ואל תחשבו שצניחה זה רק לחיילים קרביים או מכורי ספורט אתגרי, כל מי שמוצא בתוכו את התשוקה למשהו אחר שלא חווים ביומיום גרופון נותן הזדמנות, דיל צניחה חופשית בתל אביב זו החוויה המושלמת של אתגר, חידוש וריגוש. אתם חייבים לעצמכם לפחות פעם בחיים לעשות משהו שלא חשבתם שתעשו ואנו מגישים לכם את האפשרות על מגש, צריך רק להושיט יד ולקחת. צניחה חופשית- זה לא בשמיים.

קראו עוד