בני זוגכם חוגגים יום הולדת? מעוניינים להפתיע את חברכם הטוב? חוגגים בר/בת מצווה? יש דרך מקורית ומסעירה להפתיע את יקיריכם במתנה לא שגרתית – טיסה בעזרת מצנחי רחיפה בתל אביב . טיסה עם מצנחי רחיפה בתל אביב מתאימה כמתנה לכל אירוע ולכל גיל, ומשאירה את חותמה כחוויה בלתי נשכחת לזמן רב. אז איך מבצעים זאת ? נכנסים לאתר גרופון במדור פנאי, ומחפשים מבצעים או קופונים לטיסות עם מצנחי רחיפה בתל אביב. לא רק באזור תל אביב מצנחי רחיפה זמינים לבילוי בשעות פנאי, אלא בכל רחבי הארץ יש מבצעים. במהלך הטיסה עם מצנחי רחיפה בתל אביב, אתם צמודים למדריך שמכוון את מנצח הרחיפה בעזרת הגאים מיוחדים, ולמי שמעוניין קיימת אפשרות להשתלב בהטסת מצנח הרחיפה. לא נדרש לכך ניסיון קודם, רק להקשיב להסבריו של המדריך.

אז מה קורה שם למעלה?

אתם והמדריך, מרחפים בכיף, שקט דממה מסביב, אפילו קול הציפורים לא נשמע למרות שאתם בגובה מעוף הציפור...הטיסה נמשכת כ- 20 דקות, וכאמור – אתם יכולים לקחת בה חלק אם אתם מעוניינים. ניתן גם להאריך מעט את זמן השהייה למעלה לטובת מי שמתלהב עד לב השמים – תרתי משמע - עד שהזמן תם ונוחתים ברכות על הקרקע. נשמע מלהיב ? אין בעיה, שלל מבצעים מחכה לכם באתר גרופון נון – סטופ. תוכלו לרכוש קופונים או שוברי מתנה או סתם לקבל הנחה במסגרת מבצעים. טיסה עם מצנחי רחיפה בתל אביב היא המתנה האולטימטיבית לכל גיל ולכל אירוע ומפתיעה תמיד. תושבי תל אביב מצנחי רחיפה מחכים לכם במחירי מבצעים, וגם לכל תושבי הארץ שמגיעים בהמוניהם כשיש מבצעים.

מצנחי רחיפה בתל אביב- מזמין אתכם לרחף

כשאנחנו נמצאים בדרך כלל על חוף הים ומביטים למעלה, אנו רואים לא פעם את כל אלו שמרחפים להם שם בשמיים ומשייטים להם בהנאה, מביטים עלינו מלמעלה וגם בוודאי חושבים לעצמם, למה גם אנחנו לא שם, מבלים כל רגע פנאי שיש לנו איתם למעלה, המצנחים הצבעוניים פרוסים מעליהם והם נראים כל כך רגועים ושלווים כאילו שכלום לא נוגע בהם, הים הכחול למטה השמיים מביטים מעל, הציפורים חולפות ליד והכל נראה מושלם. גרופון מזמין ולא מותיר מקום לדמיון, מצנחי רחיפה בתל אביב יכולים להפוך לחלק משגרת הפעילות שלכם וגם למלא ריגוש בשעה אחת של פנאי שיש לכם.

מצנחי רחיפה בתל אביב- עונה על תהיות

לתוהים שביניכם כיצד זה עובד, אז ככה, רחיפה היא סוג של דאייה, המצנח הוא כמו כנף, קצת דומה בצורתה לזה של מטוס, המרחף יושב ברתמה מיוחדת ורצועות המחברות אותה לחופת המצנח, זרמי האוויר העולים מסייעים למצנח לדאות. הדואים מתחילים את הרחיפה ממקום גבוה, צוק לדוגמא ומשם המצנח לוקח אתכם לכל מקום שתרצו. ניתן לשהות באוויר זמן ממושך. ניתן גם להשתמש ברחיפה הממונעת ע"י מנוע בנזין קטן. בעניין הבטיחות, המרחף חבוש בקסדת מגן ורתמה בעלת הגנות גב וקיים גם מצנח רזרבי. גרופון נותן לכם הזמנה לחוויית ריחוף מושלמת, להיות באוויר ולהביט על העולם מלמעלה, לשאוף אוויר צלול, לראות נופים שלא נגלים לעין בגובה האדמה, לשייט באוויר במקומות קסומים והכי חשוב, הזדמנות לרוקן את הראש ממחשבות. לא כל יום יש אפשרות לרחף, לדאות כמו ציפור, אבל היום אפשר, מצנחי רחיפה בתל אביב נותנים לכם הזדמנות לגלות עולם מזווית ראיה אחרת, שונה מכל מה שאתם מכירים ולהבין שאין גבול ליכולת שלכם.

קראו עוד