גולף בתל אביב או בכלל בארץ – אינו ענף ספורט נפוץ במיוחד, למרות מזג האוויר הנוח השורר בישראל, החיוני למשחק בשל הסיבה שהוא נערך תחת כיפת השמים. בעבר מועדון הגולף היחיד בארץ היה בקיסריה, ורק בשנים האחרונות נוספו מגרשים אחדים והבולט שבהם בגעש. גולף בתל אביב נחשב למשחק יוקרתי של "החברה הגבוהה" ומחירי המנוי והציוד בהתאם. בכל זאת ניתן להוזיל עלויות ע"י מבצעים או רכישת קופונים באתר גרופון. פנו לעצמכם פנאי ותקציב לבילוי אריסטוקרטי רגוע ומהנה. אין צורך להיות בכושר גופני גבוה או להיות זריז במיוחד. המיומנויות הנדרשות במשחק גולף בתל אביב הן בעיקר כושר ריכוז, קואורדינציה טובה ושליטה על הגוף. זו הסיבה שהמשחק מתאים לכל הגילאים כולל קשישים. אם תחליטו לפנק את הוריכם או את סבא וסבתא במתנה כיפית נצלו מבצעים רבים הקיימים בשוק והפתיעו אותם.

עקרונות משחק גולף בתל אביב

גולף בתל אביב הוא בעצם משחק כדור הנערך תחת כפת השמים על גבי מדשאות ענק. במהלכו על השחקן להעיף כדור בשלבים בעזרת מחבט גולף, לאורך מסלול מסוים עד שלבסוף עליו לקלוע את הכדור לתוך גומה באדמה שנמצאת בקצה המסלול, בכמה שפחות חבטות כדור. המשחק אורך בין 3-4 שעות בקצב מתון, דבר מרגיע לכשעצמו, ובנוסף האוויר הפתוח והסביבה הירוקה תורמים לצביונו כפעילות חברתית. קיים גם ב- תל אביב גולף או יותר נכון מגרש גולף. בחרו אזור הכי קרוב לביתכם, חפשו מבצעים באתר גרופון ונסו את מזלכם במשחק רגוע וכיפי. מבצעים ב- תל אביב גולף גם יאפשרו לכם לרכוש מנוי מוזל, או כרטיס מוזל חד פעמי. שדרגו שעות פנאי שלכם ושל יקיריכם בעזרת מבצעים!!!

ציוד לגולף בתל אביב

גולף, הספורט הכי אלגנטי ורגוע שיש, בעוללם ובעיקר בארצות הברית הוא נחשב לספורט האהוב בקרה אנשי עסקים ונבחרי ציבור ובארץ הוא אמנם כבר התפתח אך פחות מוכר . אמנם קיימים בארץ שני מועדוני גולף, אך אם ברצונך לעשות קניות של ציוד גולף בתל אביב, תצטרך את עזרת אתר גרופון על מנת לכוון אותך לחנויות הנכונות ולמחירים הטובים ביותר שתוכל להשיג על ציוד גולף בתל אביב.

אם כך, מה צריך כל שחקן גולף בממוצע? כובע מצחיה מיוחד, תיק נשיאה, כדורים ומחבטי גולף. את כל אלה רצוי להשיג בחנויות המתמחות בכך, על סמך המלצת גרופון. המלצה זאת תתקבל לאחר סקר שוק מקיף ובחינת הצעות נוחות ומושכות.

קניות ציוד גולף בתל אביב

קראו עוד