כן. טיפוס בתל אביב הוא בהחלט לא טיפוס על מצוקים בהרי יהודה, או על רכס ההימליה במזרח או כל הר אחר. טיפוס בתל אביב הוא טיפוס אורבני לגמרי, טיפוס על קירות מיוחדים שנבנו לשם האתגר שבדבר. מדובר בחוויה לכל גיל, לקבוצות צעירים, זוגות ומשפחות, הכרוכה בהנאה עצומה ותרגול לא מודע של הקשר הבלתי אמצעי בין האלמנטים הפיזיים והנפשיים של התנועה. ענף הספורט הזה חף מכל אספקט של תחרות והוא גורם הנאה צרופה למשתתפים בו. טיפוס אורבני הוא בעצם סוג של תרגול לטיפוס בטבע על הרים ומצוקים. קיימים מבצעים רבים המציעים טיפוס בתל אביב במחירים אטרקטיביים – תמצאו אותם באתר גרופון במדור פנאי אקסטרימי, שם תיווכחו לדעת שמחוץ ל- תל אביב טיפוס אורבני קיים ברחובות, ומנוהל ע"י שני אחים מדריכי טיפוס בעצמם.

מהו מתחם בולדרינג ?

כאשר אתם מתעניינים בטיפוס אורבני או טיפוס בתל אביב – בולדרינג הוא אחד ממושגי המפתח שילוו אתכם. בולדרינג למעשה הוא טיפוס על סלעים גדולים ללא עזרים כמו חבלים או ציוד אחר. זה אתם והקיר ! זו יכולה להיות חוויה מדהימה שמשלבת הנאה ואימון יחדיו. נצלו מבצעים רבים המתפרסמים באתר גרופון ותהנו גם אתם מטיפוס בתל אביב בהנחה. תוכלו להפתיע בני משפחה או חברים ולמלא להם את "תיק הזכרונות" ברגעי פנאי מרתקים ומסעירים, רכשו עבורם כרטיסים בהנחה במסגרת מבצעים ופנקו אותם בחוויה בלתי נשכחת. לא מוכרחים לחכות שיהיו מבצעים, אבל מבצעים מקטינים את ההוצאות ומגדילים את ההנאה. זכרו שגם מחוץ ל- תל אביב טיפוס אורבני קיים בעוד מקומות בארץ ובעולם, ולכל היעדים ניתן להגיע במסגרת שלל מבצעים הקיימים בשוק !

קופון קיר טיפוס בתל אביב

כמה פעמים אנחנו מדמיינים בחיים, שאנחנו גיבורי על? כן, כמו אלו בסרטים או אפילו סרטי האתגרים בנשיונל גאוגרפיק, כשאנחנו מתפעלים מכל אותם מורעלי האתגרים שאינם חוששים מדבר, מטפסים על צוקים עצומים שכף רגלינו לא הייתה דורכת שם . עכשיו גרופון מאפשר לכם לטפס על קירות כמו ספיידרמן או להרגיש כמו בן טבע בלתי מנוצח ומזמין אתכם לרכוש קופון קיר טיפוס בתל אביב, כדי לחוות את החוויה במלואה. לטפס על קיר שמעתם נכון. תנו לנו לגזול רגע פנאי אחד מכם, כדי להסביר לכם איך זה עובד: קיר הטיפוס עשוי מחומרים מגוונים בד"כ בטון או אבן וכן לוחות פיברגלאס ויציקות מפוליאסטר העשויים בצורה מיוחדת כדי לתת את תחושת הסלעים הטבעיים. הקירות מחולקים לדרגות קושי ושיפועי הקירות משתנים. כל אחד יכול לבחור את מה שהכי מתאים לו. ג'אגים, קרימפים, פוקטים וסלופרים (זה לא סינית), הם כולם נקודות האחיזה של הידיים בקירות, קלות יותר או קשות כולם מאתגרים בפני עצמם.

קופון קיר טיפוס- זה מתחיל להישמע מעניין

עד שלא ניסיתם לא תדעו, קופון קיר טיפוס בתל אביב מזמין אתכם לחוות ספורט אתגרי לא רגיל ולעסוק בפעילות פנאי, אשר רחוקה מלהיות שגרתית. יש לכם אפשרות לבדוק ולבחון את עצמכם עד כמה אתם מסוגלים באמת לפעול לבד, אתם יכולים לסמוך רק על עצמכם בסוג הספורט הזה, שכן אתם נעזרים רק ביכולות הפיזיות והמנטאליות שלכם בלבד, ללא כל עזרה מחבר או מטפס אחר, מה שעוזר לכם לרצות למתוח את קצה גבול היכולת שלכם הרבה יותר. תודו- גרופון הצליח לשכנע אתכם, קופון קיר טיפוס בתל אביב יביא לכם חוויה ספורטיבית, מיוחדת ומעניינת לחיים.

קראו עוד