אודות גרופון ישראל

אנחנו כאן בכדי לאחד אנשים לכח קנייה עצום.

מאז ההשקה בשנת 2009, גרופון מפרסם עסקה אחת ביום שמאפשרת לכם לראות, לאכול, להנות ולקנות מגוון עצום של דברים חדשים שיש לעיר שלכם להציע.
 
הפילוסופיה שלנו היא פשוטה: אנחנו מתייחסים ללקוחות שלנו כמו שהיינו רוצים שיתייחסו אלינו. זה מסתכם במספר דברים:
 

אנחנו מוכרים רק דברים שהיינו רוצים לקנות

מקום טוב זה רק חצי מהעבודה – העסקאות שלנו מביאות גם מוצר או שירות מעולים. בין בתי העסק שאנו בוחרים בקפידה רבה לבין המחירים שלנו שאין להם תחרות, אתם יכולים להרגיש בטוחים לנסות דברים חדשים – רק כי הם מפורסמים בגרופון. אנחנו רוצים שגרופון יהיה התמכרות שתרגישו טוב איתה.
 

אין דיבורים בלי כיסוי

אנחנו רוצים שתאהבו את גרופון. אותיות קטנות וסעיפים נסתרים שמחמיצים "דילים" שמוצעים במקומות אחרים – כל אלו לא קיימים אצלנו. אנחנו רוצים שכל שובר שתרכשו בגרופון ירגיש "טוב מדי כדי להיות מציאותי", מרגע הקנייה עד רגע המימוש בו יתברר לכם כי אכן אמת דיברנו.
 

שירות לקוחות ללא רבב

כמוכם, גם אנחנו סבלנו משעות של מרתונים של העברות בין מחלקה למחלקה של שירות לקוחות, או שחיכינו ימים לאימיילים עם תשובות לשאלות הכי פשוטות. אם תצרו איתנו קשר, נעשה כל מה שצריך לדאוג שתהיו מרוצים – ונעשה את זה מהר. אנו כאן לרשותכם באימייל ובטלפון.
 
פרטי החברה
אתר גרופון ישראל מוחזק ומופעל על ידי:
גרופון ישראל
 
אחריות

למרות שאנו עושים כל שביכולתנו, טעויות באתר קורות לפעמים. גרופון אינה אחראית לכל נזק או אובדן שנגרם כתוצאה משימוש באתר גרופון ישראל. האתר מכיל קישורים לאתרים אחרים, וגרופון אינה אחראית לתכנים המוצגים באתרים אחרים אלו.

 
פרטי התקשרות
גרופר קניות חברתיות בע"מ ח.פ. 514473230
רח התע"ש 16, כפר סבא
לפניות לשירות לקוחות- אימייל, טלפון לחצו כאן>>