אטרקציות, אתגרים ושעות של כיף לילדים ב''אקטיביפארק'' ב- 32 ₪ בלבד במקום 64 ₪

שווי הנחה חסכון
64 ₪ 50% 32 ₪
קנו כמתנה
105 נרכשו

בקצרה

 • בנוסף לכניסה לאקטיביפארק, השובר מקנה לכם פופקורן או ''שערות סבתא'' וכוס ברד.
 • בנוסף, השובר מקנה לכם הנחה של 20% על הפעלות ימי ההולדת המתקיימות במקום.
 • ובנוסף, השובר מקנה לכם הנחה בלעדית של 50% על האטרקציות הנוספות: טרמפולינה באנג'י, קרטינג, רב אופן.
 • מבחר עצום של אטרקציות והפעלות לילדים.

האותיות הקטנות

 • תקף ל- 60 יום.
 • הגעה באמצע השבוע בתיאום מראש, ובסופ''ש וחגים אין צורך בתיאום.
 • השובר מקנה כרטיס כניסה לשימוש חופשי במתקנים המתנפחים, בקרוסלת המטוסים, ברכבת המסילה וברכבת הפארק.
 • כל ילד מגיל שנתיים חייב בכרטיס.
 • הכניסה למבוגרים היא חופשית, פרט למתקן רכבת הפארק בעלות של 10 ₪ למבוגר.
 • תקף מ- 24.3
 • ט.ל.ח
בית העסק (ולא גרופון) הנו האחראי הבלעדי לאיכות, לטיב ולטיפול במוצרים ו/או בשירותים שפורסמו.

אוטוטו חופשת פסח תגיע, ולמקרה שאתם מתלבטים היכן לבלות עם הילדים, גרופון מזמין את הילדים שלכם ל"אקטיביפארק" ליום של כיף ואתגרים. גם אתם ההורים מוזמנים, כמובן. אבל אי אפשר לתת הנחה כזאת גדולה גם לכם וגם לילדכם, אז אתם פשוט תיכנסו בחינם...

האביב בפתח, ומה מתאים יותר מיום של חוויות עם הזאטוטים בפארק ירוק שופע אטרקציות מרתקות. זה הזמן לקחת את הילדים, להיכנס לרכב, ולנסוע ל"אקטיביפארק" בראשל"צ. ה"אקטיביפארק" הוא פארק מוטורי ייחודי ואקולוגי השוכן במתחם פארק "נאות שקמה" שבמערב העיר.

בפארק מאות דונמים של דשא ירוק, עצים, מתקני שעשועים לכל המשפחה, ופינות ישיבה וצל. הפארק כולל מגוון אטרקציות מוטוריות לכל המשפחה, כדוגמת מסלול הקרטינג, באורך של 500 מטר, הכולל 15 מכוניות קרטינג ייחודיות אקולוגיות, פרי פיתוח של בעלי הפארק, המופעלות על חשמל וטעינה סולארית מהשמש.
מכוניות הקרטינג נוחות מאוד לנהיגה ע"י הילדים, והן תוכננו לנסוע באמצעות סיבוב של ידית ההגה בלבד, ללא צורך בקואורדינציה בהפעלת פדלים. מתאים לילדים מגיל 6, או להורה עם ילד.

"אקטיביפארק" מציעים נסיעה חווייתית לחברים ולמשפחה באופניים מיוחדים, פרי פיתוח של בעלי הפארק. האופניים מוצעים בשני מושבים, או גרסה גדולה יותר של ארבעה מושבים, כך שניתן לשלב בנסיעה גם ילדים ובני משפחה שאינם יודעים לפדל.הפארק משתרע על פני כמה מאות דונמים, ולהנאתכם קיימת רכבת מיוחדת המציעה טיולים ברחבי הפארק.
הילדים והפעוטות יוכלו להשתולל כאוות נפשם על מגוון סוגי מתנפחים מרהיבים וצבעוניים, ולאחר מכן יוכלו הילדים להירגע בהנאה בסדנאות יצירה בגבס ובעץ.מתוך מבחר האטרקציות שלבחירתכם במתחם תמצאו  אומגה, מגרשי הוקי, גלגיליות, כדורסל וקט-סל, ארגזי חול ומתקנים אתגריים, מתנפחים גדולים, קרוסלת מטוסים ועוד הרבה מתקנים שיעסיקו את הילדים ואתכם במשך שעות של כיף גדול, בכסף ממש קטן.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement