החלקת שיער "קרטין" למראה חלק, בריא וזוהר, רק ב-499 ₪ או החלקת שיער "קרטין" + מסכת שיאה אותה תקחו הביתה לטובת שיקום של שיער יבש, שבור, פגום וצבוע, רק ב-659 ₪

החל מ- 499 ₪
שווי הנחה חסכון
1,000 ₪ 50% 501 ₪
קנו כמתנה
3 נרכשו

בקצרה

 • Y&T Hair Fashion הם יניב וצחי מעצבי שיער - בעלי נסיון של מעל ל-12 שנים בעיצוב שיער
 • במספרה ניתן לקבל שלל טיפולים ושירותים כגון: תספורות נשים גברים וילדים, פנים למיניהם, החלקות שיער, תוספות שיער בשיטה ייחודית, החלקה יפנית, החלקת קארטין, מגוון טיפולים לשיער, גוונים, צבעים ללא אמוניה ועוד
 • טיפול החלקת שיער בקרטין אינו מהווה החלקה רגילה מחומרים כימיים, אלא טיפול משקם בהחלקה, תוך בניית השערה בהחדרת קרטין לתוך הסדקים שבשערה.
 • מסכת חמאת שיאה אפריקאית טהורה מתאימה במיוחד לשיקום ולטיפול של שיער יבש, שבור, פגום וצבוע
 • החמאה מופקת מאגוז השיאה הנפוץ ברחבי הסוואנה האפריקאית ומכילה ריכוזים גבוהים של ויטמינים A,E ו – F, חומצות אמינו וקרטין, שיחד יוצרים קומפלקס טיפול ייחודי, המשקם את פנים השערה - מרכיבי הקרטין במסכה מעניקים רכות מיוחדת, גמישות מקסימאלית והמון ברק טבעי בעוד חומצות האמינו עוזרות לשיער לייצר חלבונים חדשים. כל אלה מביאים לתוצאות נפלאות של שיער בריא ומלא חיוניות
 • ההצעה

 • החלקת "קרטין" שתעניק לשיערכן מראה חלק, בריא וזוהר, רק ב-499 ש"ח במקום 1,000 ש"ח
 • החלקת "קרטין" בנוסף למסכת שיאה של חברת sarynakey אותה תקחו הביתה - לטובת שיקום של שיער יבש, שבור, פגום וצבוע, רק ב-659 ש"ח במקום 1,320 ש"ח.

האותיות הקטנות

 • תקף עד 18.6.2012
 • ניתן לרכוש כמות גרופונים ללא הגבלה ולממש עד גרופון אחד לאדם
 • בתיאום מראש בטלפון: 03-9410092
 • השובר יהיה זמין עם תום העסקה תחת "ההזמנות שלי"
 • ראו את הכללים החלים על כל העסקאות
בית העסק הנו האחראי הבלעדי לאיכות וטיפול במוצרים או השירותים שפורסמו.

למרלין מונרו היתה מאז ומעולם חיבה עצומה לתכשיטים, פנינים, יהלומים ועוד, לכן זה לא פלא שהיא תמיד נראתה כמו מיליון דולר, מי יודע אולי אפילו על גופה היו אבני חן בשווי גבוה אפילו יותר ממיליון...

בעולם חומרני שבו הכול נמדד לפי הקראט אנחנו מעניקים לכן טיפול של מחלקה ראשונה עם החלקת "קרטין" שתעניק לשיערכן מראה חלק, בריא וזוהר, רק ב-499 ש"ח במקום 1,000 ש"ח אצל יניב וצחי מעצבי שיער.

לאחר שתלחצו על כפתור "לקנייה" תוכלו לבחור אפשרות נוספת המעניקה את טיפול החלקת "קרטין" בנוסף למסכת שיאה של חברת sarynakey אותה תקחו הביתה - לטובת שיקום של שיער יבש, שבור, פגום וצבוע, רק ב-659 ש"ח במקום 1,320 ש"ח. 

Y&T Hair Fashion הם יניב וצחי מעצבי שיער - בעלי נסיון של מעל ל-12 שנים בעיצוב שיער. 

במספרה ניתן לקבל שלל טיפולים ושירותים כגון: תספורות נשים גברים וילדים, פנים למיניהם, החלקות שיער, תוספות שיער בשיטה ייחודית, החלקה יפנית, החלקת קארטין, מגוון טיפולים לשיער, גוונים, צבעים ללא אמוניה ועוד.

/41/15/1331821831541.jpg

במקום תמצאו גם מחלקת קוסמטיקה מפוארת אשר עומדת לרשות הלקוחות, המחלקה מעניקה מגוון רחב של טיפולים וביניהם הסרת שיער לצמיתות, עיצוב וסידור הגבות, טיפולי פנים, הסרת שיער בשעווה ועוד שירותים רבים אשר נותנים לך הרגשה של פינוק מושלם לצד חוויה מקצועית, שירות ללא תחרות ויחס אישי ומפנק. 

טיפול החלקת שיער בקרטין אינו מהווה החלקה רגילה מחומרים כימיים, אלא טיפול משקם בהחלקה, תוך בניית השערה בהחדרת קרטין לתוך הסדקים שבשערה. מומלץ לעשות את הטיפול בקרטין מיד לאחר צביעת השיער, או אחרי ביצוע החלקה כימית לשיער, גוונים, פרמננט, החלקות מסוגים שונים - או סתם לשיער יבש, כדי לשקמו ולשפר את מראהו.

כמה מילים על מסכת שיאה... מסכת חמאת שיאה אפריקאית טהורה מתאימה במיוחד לשיקום ולטיפול של שיער יבש, שבור, פגום וצבוע. החמאה מופקת מאגוז השיאה הנפוץ ברחבי הסוואנה האפריקאית ומכילה ריכוזים גבוהים של ויטמינים A,E ו – F, חומצות אמינו וקרטין, שיחד יוצרים קומפלקס טיפול ייחודי, המשקם את פנים השערה. 

מרכיבי הקרטין במסכה מעניקים רכות מיוחדת, גמישות מקסימאלית והמון ברק טבעי בעוד חומצות האמינו עוזרות לשיער לייצר חלבונים חדשים. כל אלה מביאים לתוצאות נפלאות של שיער בריא ומלא חיוניות. 

כדי לתת ל-יניב וצחי מעצבי שיער ב-LIKE לחצו כאן!

כעת נשאר לכם רק לתאם מראש את הטיפול בטלפון: 03-9410092