דרגו את הדף
Rating: 5 of 5
(משתמשים המליצו 81)
גרופון בסלולרי שלך איי-פון l אנדרואידפרטים

סגווי במבצע

סגווי במבצע (או בשמו העברי "רכינוע") של גרופון לבילוי פנאי חוויתי וירוק - שומר על איכות הסביבה. סגווי במבצע של גרופון מספק הנאה וניידות לשעות פנאי, לבד או בקבוצה, כדרך להתנייע ממקום למקום או לראות אתרים שונים תוך כדי הדרכה צמודה. זהו כלי תחבורה דו גלגלי, שהומצא בשנת 2001 על ידי דין קיימן. בבסיס הכלי נמצאים מנועים ומחשבים וכך הוא מייצב את עצמו. המנגנון מפעיל וכנולוגייה של ייצוב דינמי המדמה הליכה אנושית.תנועה קדימה דורשת הישענות קדימה, תנועת הישענות לאחור תגרום לנסיעה אחורנית. מהירותו יכולה להגיע לעד 20 קמ"ש. לכלי אין דוושות או ידיות. עצירה תיגרם מהטיית הגוף אחורה. תנועה לצדדים תושג באמצעות הכידון. מאחר והכלי מסוגל להסתובב סביב צירו אין לו צורך במרחב נוסף. מקומות עבודה שונים עושים בו שימוש כדי להגיע ממקום למקום.

הרשו לעצמכם לקנות סגווי במבצע

מכירות החברה לא עמדו בציפיות שתלו בה והמכירות מתנהלות בטפטוף של היכרות עד כה. אתרי תיירות שונים מפעילים סגווי במבצע כגון: פארק הירקון בתל אביב, באילת ובטיילת ארמון הנציב בירושלים. בארץ הוא מותר לשימוש מגיל 16 וניתן לנוע בו רק על מדרכות. במקומות המיועדים להולכי רגל המהירות המותרת היא 13 קמ"ש בלבד. סגווי במבצע מאפשר להתנייד במעלית, מסדרון, סמטה צרה, כל מקום שאדם ממוצע יכול להכנס בו. הוא מסוגל לנוע על סוגי משטח מגוונים – ריצוף, דשא, דרכי עפר ועוד. מתאים לסידורים וקניות מבלי להתקע בפקקים ולהתעכב בחיפוש חנייה. טיול אחר צהריים שישלב עם ניידות וגם פעילות ספורטיבית. מבצע סגווי נותן טעם של עולם עתידני בו ניתן להתנייד בצורה ידידותית וירוקה. מבצע סגווי מוכיח שניתן להחזיר איכות חיים גם לתחום העירוני, לנקות אותו מזיהום ולמלא אותו חיים.
בחירת הפרטנרים שלנו

תהנו מה יתרונות !של העיר שלכם עם גרופון

בחרו את העיר שלכם
קופונים שווים לסגווי
אל תהמהמהו. הרשמו עכשיו!
  • first-deal קופונים שווים לסגווי
    אל תהמהמהו. הרשמו עכשיו!
  • first-deal קופונים שווים לסגווי
    אל תהמהמהו. הרשמו עכשיו!
  • first-deal קופונים שווים לסגווי
    אל תהמהמהו. הרשמו עכשיו!
!לעולם לא תפספסו שוב עסקה עם הפרטנרים שלנו
merchants-banner

קופוני ומבצעי היום חסכו עד 70% הנחה

בשלושה צעדים בלבד לא תפספסו שוב אף פעם עסקה ב סגווי בעיר המגורים שלכם
.1

בחרו את העיר שלכם

.2
.3

קופונים נוספים לסגווי ברחבי הארץ

קופוני היום בעסקה הארצית

קופון סגוויי- לראות את העולם מזווית אחרת

חשבתם פעם איך זה לטייל בעמידה? איך לעמוד ובכל זאת לנסוע וכל זאת תוך התחשבות בסביבה? נשמע עתידני? אולי, אבל אפשרי באמצעות קופון סגוויי. סגוויי הוא כלי תחבורה יפני המבוסס על שני גלגלים ודינמיקה של תנועה, כלומר ללא טיפה אחת של דלק או כל מקוור אנרגיה אחר.נסיעה על סגוויי באמצעות קופון סגוויי היא חווייה מדהימה שמאפשרת סיור שבדרך כלל מתבצע רגלית, על גבי כלי שמהירותו יכולה להגיע לכעשרים קמ"ש וזאת תוך הנאה מהנוף המקומי ואפשרות לעצירה מיידית ובטוחה. ביפן, אגב, הסגויי נחשב לכלי תחבורה מאוד נפוץ וגם בישראל הפך פופולרי מאוד לכשהגיע ארצה. קופון סגוויי יכול להוות פעילות פנאי מושלמת לבוקר אביבי בנמל תל אביב או סיור משפחתי אפילו, שכולם יאהבו ויהנו ממנו.

קופון סגוויי של גרופון- חוויה במרחק הקלקה

אם ברצונכם להעביר כמה שעות של פנאי משעשע ומהנה עם המשפחה או בן, בת הזוג, גרופון מאפשרת לכם לרכוש קופון סגוויי, או אפילו קופונים, ככל שתחפצו, על מנת לחוש את חוויית הריחוף הזו ולו רק לכמה שעות, להרגיש כמו קיסר שעומד על כרכרה רתומה לסוסים דמיוניים, להרגיש על גג העולם. קופון סגוויי גם יכול להיות מתנה נפלאה ליום הולדת או ציון יום מיוחד, או אפילו סתם כי מתחשק לכם להפתיע במקוריות. סיור בסגוויי מול נופי הים של תל אביב, או כל נוף עירוני זה או אחר, יעניק להם או לכם חוויית ריחוף מדהימה, שתרצו לנסות שוב ושוב. אז הרגישו לרגע כמו היפנים והעניקו לעצמכם פינוק של סיור על סגווי, לא תבינו למה לא עשיתם זאת קודם ותרצו לנסות כן שוב עד כמה שניתן.